Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ő má feladta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ő má feladta, hogy megmentse a házasságunkat?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem. Sosem gondoltam volna, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök.2 hónapja szültem. Kicsit megviselt, mert új élet kezdődött ezzel. Ezen idő elött nem tapasztaltam, hogy bármi probléma lenne s házasságommal.Nem veszekedtünk, oké surlódások voltak, de az semi nem volt.Én dolgoztam, pörögtem , éltem az életem. De mióta megszületett a kisfiam minden, minden megromlott. Egyre jobban eltávolodunk egymással a férjemtől. A gyerek mellett rengeteget próbálok foglalkozni a párommal, de ő ezt nem igényli. Lassan már nem is beszélgetünk, mert nincs miről. Ha beszélünk is az is csupa negatív, hogy mi lesz ha elválunk, vagy teljesen elhidegülünk egymástól. Érzi ő is, hogy húzúnk szét, csak míg én próbálkozom beszélgetni, vagy nyitni felé, kedveskedni, nagyon úgy látom ő beletörődött, hogy ez már tönkremegy. Utálja a munkahelyét, ezért nem is szeret róla mesélni, ja és ebből kifolyólag utál minden napot, mert megint meló. Mondtam neki, hogy keressen másikat, de azt mondta ez nem ilyen egszerű. Mondván, nem akarja feladni a szinvonalunkat és ezét még marad itt és az is nomasztja, hogy most itt a baba és, hogy most mégjobban nem teheti meg, hogy tojik a munkára. Szóval munkáról nem tudunk beszélni, de más nem is nagyon történik vele. A gyerek lehetne közös téma, de arról meg csak én beszélek, ami meg nem is nagyon érdekli.Azt még fontos tudni, hogy a számítógépen meg beszékget. Több emberrel is nap mint nap beszélget. Mondtam neki, hogy ez rettenetesen zavar, hogy velük van miről velem meg nincs. Ez tipikusan az a jelenség, hogy a nyomott kedvemet a család kapja , a mosolyt meg a külső emberek, barátok. Ez megy 2 hónapja. Szex az van, bőven, több mint kéne, de lelkileg épülünk le. Az az érdekes. hogy azt mondja szeret és,hogy ő biztos nem válik el bármi is legyen. Tegnap kinyögte, hogy nem akar vasárnapi apuka lenni. De olyan hülye!!! Attól, hogy ő nem akar elválni, de mi elhidegülünk egymástól, én találok valaki mást, ugyanúgy elhúzo és ő vasárnapi apuka lesz. Egyenlőre nincs senkink. Én igényelnék már társaságot, szeretetet, de még őt szeretem. Ő nem igényel egyenlőre új társat, igazából eszébe sem jut.Szóval még szeretjük egymást, mert szenvedünk a helyzettől mind a ketten és mégsem próbál javítani a helyzeten. Azt mondja tehetetlen. De akkor így mi lesz velünk? Azt mondta én hiába próbálkozom kedvesebb, figyelmesebb lenni ettől neki nincs jobb életkedve.Mert hát ezerrel póbálkozom. Szóval itt az a baj, hogy neki kéne kijönni a búskomor ITTHONI életéből. Tanácstalan vagyok és már nagyon megkeseredett, türelmetlen. Ráadásul rettenetesen érzékeny. Még dolgoznak bennem a szülés utáni hormonok.Rengeteget sírok és borzalmas napokat élek meg abban a tudatban, hogy tönkremegy a házasságom és SEMMIT NEM TUDOK TENNI ELLENE.Nem is tudom milyen segítséget, tanácsot várok, de teljesen el vagyok keseredve. Ez egy lassú halál, ahol csak mártogatják a szívembe a kést!!!:(((((((
2008. júl. 31. 07:47
 1/9 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk mind a ketten. 8 éve vagyunk együtt és lassan 3 éve vagyunk házasok. Novemberben lesz az évforduló. remélem még megérjük együtt.
2008. júl. 31. 07:48
 2/9 anonim ***** válasza:

Elég szomorú történet. Olyan régóta ismeritek egymást, hogy senki nem gondolná, hogy így megváltozhat a helyzet házasságban.

A gyerekvállalás sokszor erősen próbára teszi a kapcsolatot.

Szerintem forduljatok ezügyben szakemberhez.

2008. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehez jó tanácsot írni..:S Próbáljatok meg közös programokat tervezni ahová a babát is eltudjátok vinni..
2008. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen azt tanácsolom, hogy keressetek meg egy szakembert. Párterápia lehet szerintem az egyetlen megoldás!!

El tudom képzelni, hogy nem lesz könnyű rávenni a férjed, hogy emlenjen veled, de mond meg neki, hogy h még egy kicsit is fontos vagy neki és fontos, hogy együtt maradjon a család, akkor vegyen erőt magán!


Nagyon drukkolok nektek!

Esetleg még a párterápia előtt ezt az oldalt tudom ajánlani:

[link]

Ez a hölgy már nagyon sok hasonló történetet hallott, talán ő is tud tanácsot adni, de szerintem a párterápiát ő is javasolni fogja!

2008. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
az is fontos, hogy ez az egész ami köztetek zajlik ne menjen a kicsi rovására. ő nem tehet semmiről és minden percben éreztesd vele hogy szereted. vigyázz a gyerekre.
2008. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Beszéljétek meg újfent a dolgot, akár úgy is, hogy megmutatod neki amit ide írtál! Hátha ettől észbe kap!
2010. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2008-07-31 09:44


Szia ezt én írtam neked 1,5 éve....Mi lett veletek???

Csak azért mert azóta nekem is lett egy kisfiam már 7 hónapos:)

És ugyan ilyen voltam mint a te párod amit itt leírtál csak mi külön is mentünk utánna jöttem rá ,h mennyire fontosak nekem mind2-en ....Én is inkább az anyagiakkal voltam lefoglalva mert ,h az mindig kevés:(((

Nektek sikerült változtatni???....Mondjuk az én volt bnőm ill. élettársam azt mondja ,h már nem szeret:(

De azért érdekelne veletek mi lett ??

Lehet már nemis fogod ezt látni mert nem olvasod majd kiderül...Szia

2010. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Kár , hogy nem vagy privát e-mailban pont elérhető, így itt írom le nagy körvonalakban a dolgokat. Visszanézve a dátumokat sajnos látom mekkora ökör voltam.Kiderült hogy van valakije a messzi távolban. Akiért nagyon odalett, de csak egy internetes fellángolás. Mondtam neki, hogy amíg ne tudja eldönteni kit akar addig menjen el itthonról, mert én nem tudom nap mint nap nézegetni, hogy itthon lógatja a fülét és a leendővel trécsel a gépen. :((((( Elköltözött 1 hónapra, de regneteget találkoztunk közben, beszélgettünk, kereste a társaságomat. 1 hónap letelte után visszaköltözött és azt mondta megszakított minden kapcsolatot azzal a másikkal. Elhittem neki, bár megmondtam, ha nem lenne a gyerek lehet nem támogattam volna azt hogy maradjunk eggyütt. De végülis engem, minket választott. Kezdetekben borzalmasan nehéz volt újra együtt. Feszültség volt minden nap. Nekem azért, hogy vajon beszélnek, találkoznak e . Neki meg hogy megállja, hogy ne keresse. De még eggyütt vagyunk a mai napig is. Augusztusban múlt 1 éve , azaz másfél éves a történet. Most jutottam oda, hogy sírás nélkül tudok róla beszélni. Bár hogy ezt leírtam már gyülnek a könncseppek a szememben. De lenézek a szőnyegre és ott látom őket , eggyütt játszani. Ez kicsit feledteti a múltat. Sőt, azóta bővült is a kis családunk és egy újabb kisfiú költözött az életünkbe. Másfél hónapos. Férjem most gyökeres ellentéte előző önmagának. Igaz, most téli szünet van a munkahelyen. Á és a munka. Saját céget csinált. Igaz ugyanazt dolgozza, de most magának. Így a munka már kellemes téma köztünk. Szóval a mi életünk úgy tűnik rendbejött. Ámbár mégeggy botlás a részéről és azt hiszem eme kecsegtető sorok feledésbe merülnek örökre.
2010. jan. 14. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia mostmár tudsz nekem e-mailt küldeni ha gondolod msn-en is beszélgethetünk.....Nagyon örülök ,h együtt vagytok és remélem jó marad a kapcsolatotok ....Mi Külön vagyunk és persze a volt bnőmnek is egy internetes fellángolása van jó mi?:) Akit azután ismert meg ,h mi külön mentünk...Ez van sajna:( hülye voltam csak nekem nem adott még1 esélyt:S....Holott nálunk mind a 2-en azért hibásak voltunk....Ha még sem írsz vagy nem akarsz msn-ezni akkor minden jót és sok boldogságot kivánok nektek....És gratulálok a legkissebb babához! Üdv
2010. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!