Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan aludjunk együtt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan aludjunk együtt ha egyszemélyes az ágyam?

Figyelt kérdés

A barátommal szeretnék majd együtt aludni, de mindig nem lehetünk náluk viszont nekem egyszemélyes az ágyam, nincs matracunk csak egyszemélyes így sehogysem tudunk egymás mellett elaludni.

Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani?

(Ha lenne lehetőségem az ágyamat nagyobbra cserélni már megtettem volna, de sajnos nincs.)


2014. jún. 12. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az oldalatokra fekszetek, például...
2014. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig nekem is csak egyszemélyes volt, meg oldható a dolog. :) Ez legyen a legkisebb gondotok. :)
2014. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem lesz kellemetlen meg rossz neki, hogy nem férünk el kényelmesen? Neki nagyon nagy ágya van és amúgyis félek mert nem vagyunk jómódúak sajnos és van pár olyan része a lakásnak ami igencsak régi,stb.


Minden esetre köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattak azért.:)

2014. jún. 12. 15:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki. Menni fog. Sok jó ember........Hát még kettő.
2014. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is aludtam régen unokatesómmal egyszemélyes ágyon, néha kicsit kényelmetlen volt, de elviselhető. ti meg úgyis összebújtok :) nem a házat kell szeretnie hanem téged :)
2014. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon megkönnyebbültem.:)

(Igaz, hogy nem a házat kell szeretnie, de sok rész van amit én magam sem szeretek benne és így félelemmel tölt el, hogy mi van ha észreveszi a "hibákat".)

2014. jún. 12. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az érzésen túl fogsz lendülni. Nem kell ezzel foglalkozni, ha nem működik, nem azért fog mert vannak felújításra szoruló részek. :) Nyugi, frankó lesz. :)
2014. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

miért lenne szégyen az hogy nincs pénzetek megcsinálni? szerintem nem a pénzbe szeretett bele hanem beléd :) és ha te tetszel neki akkor elfogadja a házatokat is


#5-ös voltam

2014. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg nagyon örülök, hogy ilyen kedvesek vagytok ..sajnos ebben a kategóriában kevés az ilyen ember.:)

Én is így gondolom, hogy egy idő után nem is fog megfordulni a fejemben, hogy zavarják-e a hiányosságok a lakásunkban csak kellemetlen egyenlőre, hogy nekik nagy villájuk van, 2 nyaralójuk, 2 kocsi,stb nekünk pedig már a kocsit sem lehet használni mert drága a benzin.:(

2014. jún. 12. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor te szégyenled azt hogy szegények vagytok! én voltam szegény és most mondhatni vagyok gazdag, még gazdagabb mint a te párod, csak a pénzbeli gazdagság tőlem elvette a "lelki gazdagságot". szóval lehet te érzelmileg sokkal gazdagabb vagy mint a párod és ha őt ez nem zavarja akkor téged miért zavar az hogy te pénzben vagy szegényebb? ha szeretitek egymást akkor ez nem akadály, de ha szóvá teszed és takargatod előtte akkor az neki sokkal kellemetlenebb lehet mint neked!

nekem volt olyan osztálytársam aki volt nálunk, aztán egyszer átmentem hozzájuk és már az úton "fel akart készíteni", hogy ők mennyivel szegényebbek és nincs akkora házuk mint nekem, hát nagyon rosszul esett, hogy ezt szóvá tette!

#5-ös voltam

2014. jún. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!