Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » KÉT ÉVE EGYÜTT MÉG SE AZ IGAZI?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KÉT ÉVE EGYÜTT MÉG SE AZ IGAZI?!

Figyelt kérdés

Több mint két éve együtt vagyunk a barátommal és még mindig úgy érzem hogy valamit nem oszt meg velem, néha olyan mint egy jégcsap ha telefonon beszélünk akkor bunkó, ha társaságban vagyunk és én is ott vagyok akkor feszültnek láttom de ha kettesben vagyunk akkor pedig aranyos kedves. Ő nekem az első

Nem tudom hogy jobb lenne lezárni ezt a kapcsolatot mert kifulladt már vagy harcoljak tovább?! Vagy szakítsak vele de azt hogy csináljam "jól"??? :(



2014. jún. 12. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ujjj... több info kéne. Eddigiekből ezekre tudok KÖVETKEZTENI:

A telefonban való hidegség, meg feszültség a társaságban:

-Megcsal

-Cikinek érez téged a haverjai előtt

-Idegesíted mert nem veled akar lenni / foglalkozni amikor társaságban van másokkal


Szerintem légy egyenes és nyilt, őszinte és mondd el neki, azokat amit itt leírtál. Hogy mifélét érzel a viselkedésével kapcsolatban. Beszéld meg vele, tudd meg, hogy mi a pálya. Aztán a reakciójából következtessed ki, h mivan. Ha meg dobni kell, akkor légy kíméletlen és ne nézz vissza.

2014. jún. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok neki az első barátnője mindenszempontból evvel kapcsolartban már gondoltam arra is hogy nem tud bánni a nőkkel!? De könyörgöm két után már csak tudni kellene nem? Vagy túl nagyok az elvárásaim

A szülei teljesen elhanyagolják ő a legidősebb és három húga van még!

Egyszerűen nem mozdul ki a kényelmes helyzetéből semmi extre dolgot nem tessz a kapcsolatunk

Tudjátok az a tipikis "nekem mindegy" ember pedig evvel már az örületbe kerget teljesen úgy érzem hogy csak én vagyok ebbe a kapcsolatban!

Már februárban szakítotunk egyszer kb olyan egy fél napra ez alatt az idő alatt piszkosul szenvedtünk mind a ketten utám összejöttünk megint

De sokat veszekszünk és szerinte ha megemelem a hangom tehát veszekszünk az már hisztizés

Lehet hogy csak ragaszkodunk már egymástól mert félünk az egyedül léttől?

2014. jún. 12. 03:21
 3/6 anonim ***** válasza:
A válaszod utolsó mondatában ott a lényeg...
2014. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem vagytok közös nevezőn. Ha az első kapcsolatod, akkor ne félj tovább állni. Először próbálj meg vele beszélni (kicsit éreztetni vele, hogy nem leszel mellette, ha ezt így folytatjátok) és ha nem változtattok, akkor lépj tovább. Én is léptem már ki ilyen kapcsolatból, és most tényleg olyan párom van, aki illik is hozzám.
2014. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irok privit 20/L vagyok és nekem is problémáim vannak . Talán tudunk segíteni a másiknak
2014. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon rossz jelek.

Minden szakításom ezekkel kezdődött.

Ha egy férfi hideg veled,az azt jelenti hogy távolságot tart,egy szerelmes férfi pedig miért akarna távolságot tartani attól,akit szeret?


A szakítást nem lehet jól csinálni.Mindenképpen fáj,megviseli az embert.


A beszélgetés a következő: Ne haragudj,de úgy érzem nagyon eltávolodtunk egymástól,úgy érzem nem vagyok már számodra fontos,zárjuk le.

Nem érdemlem meg ezt a fajta viselkedést,amit velem szemben megengedsz magadnak.Én többet érdemlek.

Viszlát.


Hidd el nem érdemes pazarolnod az idődet egy ilyen pasira,akinek csak azért kellesz mert épp nincs más,vagy amíg nem jön egy jobb. Ne legyél szamár egy kapcsolatban,ló legyél.(ha nincs ló jó a szamár is szindróma).

Legyen tartásod,női önérzeted.


Ezeket én is átéltem,erőltettem,és a végén kiderült hogy csak időpazarlás volt.

2014. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!