Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a pasitok újságolná hogy elmegy a barátaival siófokra bulizni?

Figyelt kérdés
Annyit kell tudni hogy még olyan sok ideje nem vagyunk együtt, igazából most kezdjük egymást megismerni, most kezd kialakulni. Elvileg vmi sport versenyre mennek, de mellékesen bulizni is fognak. Lehet én vagyok túl féltékeny és egyből a legrosszabbra gondolok, de nekem így már a kedvem is elmegy attól h jobban elmélyedjek vele ebben a kapcsolatban v folytassam ezt, mivel ez rosszul esik. Ki az a férfi aki elmegy siófokra a haverjaival és nem ismerkedik, nőzik?! Max az nem aki évek óta boldog kapcsolatban él...de nálunk nem ez a helyzet, csak akkor sem célszerű így indítani egy kapcsolatot, h mellettem még legyen 600 csaj, vhogy nem szimpi. Meg ez az utazás egy hét múlva lenne, lehet úgy van vele h addig lefektet és aztán meg annyi. Persze én ezt nem hagynám, inkább akkor lepattintanám, vagy szerintetek érdemes egy ilyen pasival foglalkozni vagy már ez eleve felejtős...?
2014. jún. 12. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele addig, ha nem bízol benne. Amúgy gondolom ez már azelőtt le volt szervezve, hogy összejöttetek. És akármennyire is hihetetlen, a környezetemben olyan SZINGLI pasik is vannak, akiknek meg sem fordul a fejükben, hogy egy haveros estén csajozzanak. Nem kellene minden áron a párkereséssel egybevonni a bulizást, mert rengetegen vannak, akiknél a kettő egyáltalán nem jár együtt. Szóval lehet, hogy igazad van, de ettől függetlenül szerintem nagyon rosszul gondolkodsz ezekről a dolgokról.
2014. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért is ne mehetne a haverjával egy kicsit szórakozni????

A tulajdonod, birtoklod őt? A rabszolgád?

És miért lépne helyből félre?

Nagyon nem jó ez a gondolkodás, kiválóan alkalmas arra, hogy elüldözd a pasikat. (nem csak őt)

2014. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Miért nem kérdezed meg, hogy mehetnél-e esetleg te is? Vagy lenne neked ahhoz kedved hogy velük menj? És mondtad neki, hogy neked ez a dolog nem tetszik, az odáig oké, hogy verseny, de hogy nem szeretnéd hogy bulizzon stb? Akár verseny után este skypeoljatok, vagy ilyesmi.

Mondjuk, az én barátom a kapcsolatunk elején jóban volt több lánnyal, haverlányokkal, ami nem érdekelt egészen addig amíg nem feküdtünk le egymással, és nem bíztam meg benne teljesen. Az elején inkább ő volt féltékeny a fiú barátaimra. Most viszont 3 év után, inkább én vagyok féltékeny, ha lányokkal beszélget, pedig bízom benne.

Egymás nélkül nem megyünk bulizni, és számunkra ez így jó.

Én sem örülnék ha egyedül menne, és ő sem ha én.

Viszont mostanában már nem vagyok annyira féltékeny, mint pár hónapja voltam, valahogy megnyugodtam egy kicsit.

Szerintem beszéld meg a barátoddal a terveiteket, és ne hagyd, hogy kihasználjon!

L/21

2014. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem akarom kisajátítani semmiképp sem, mert tisztában vagyok vele h azzal épp az ellenkezőjét érném el. Meg ő nem tudja h ez engem zavar, csak finoman utaltam arra h én is mennék és elpoénkodtam h persze ott majd biztos jól elleszel nélkülem... :D erre mondta h én is mehetek akár, de ezt csak úgy mondta, nem tűnt komolynak. De én persze azt válaszoltam h szívesen, de nem akarok zavarni, felfogom ha csak egy este a haverokkal. Még az se érdekel ha elvan lányokkal (persze bizonyos kereteken belül), csak ne akarjon azoktól semmi komolyat.

2 hónapja ismerjük egymást, az első tali úgy 3-4 hete volt, mivel most érettségizett és az írásbelik előtt nem tudtunk találkozni. Eddig pettingeltünk, utólag lehet nem kellett volna, csak akkor azt gondoltam h ez még belefér. De az fix, h lefeküdni nem fogok vele addig, amíg nem erősödik meg, illetve alakul ki a bizalom. Nem akarom h kihasználjon, és nem is fogom hagyni. Ha ilyen merülne fel, akkor meg sem érdeemelt, soha nem voltak egyéjszakás kapcsolataim és nem is tervezem. Eddig egy pasim volt komolyabban, akivel volt szexuális kapcsolatom, szóval még bizonyíthat ez a pasi! Én 18 éves vagy, a pasi meg 20

2014. jún. 12. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
5. találkozásnál volt amúgy pettingelés. Pedig abszolút nem úgy indult a dolog, de aztán nem bírtuk megállni. Szerintetek ez nagyon korai? Többet nem engedtem neki és egy hónapig még nen is hagynám.
2014. jún. 12. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy nem véletlenül. Nem kell minden mögé mást belelátni. Pasis bulit akarnak, ott barátnőnek nem sok helye van. Én is mindig hívom feleségemet a lőtérre amikor gyakorolni megyek, de amikor lövész buli van, épp nem akarunk oda nőt :) Legalábbis barátnőt/feleséget, stb...

Beöltözünk északi/déli katonának, cowboy, trapper, skót gyalogos, stb... és célokra lövünk éremért. Ez pasi buli. Kell egy kis külön elfoglaltság is, nem kell 0-24 -ben együtt lenni, kell a levegő mindekinek.

2014. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

NE naptár szerint éljétek már a szerelmi életeteket. Akkor szeretkeztek/pettingeltek amikor mindketten kívánjátok.

Ne határidő napló mondja már meg milyen a kapcsolatotok, és mikor mit lehet...

2014. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!