Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit szólnátok hozzá, ha egy srác, aki szeretett titeket arra kérne, hogy a közeli barátaival ne ismerkedjetek?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy nagyon eldurvultak vele a dolgok. Nagyon durva dolgokat írtam neki régen, amiknek köszönhetően nem csoda, hogy utál.

Most már el akarom ezt az egészet felejteni, mert nekem is nagyon rossz volt ez az egész. Megkértem ezért, hogy legalább a közeli barátaimmal ne ismerkedjen, mert azzal csak megnehezíti a dolgom abban, hogy ezt az egészet elfelejtsem, de ő csak felháborodott, nem lehetett vele beszélni. Szerintetek jogosan?


Még az is idetartozik, hogy régen depressziós voltam. Most sem rózsás a helyzetem, de már nem vagyok az. Ha pedig ő valamelyik haverommal ismerkedne. Hát... nagyon szarul esne. Idegileg kikészülnék.


2009. márc. 29. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak azt nem értem miért, nem barátkozhat a barátaiddal? AZ oké, hogy Neked szarul esik, de ezzel nem csinál semmi rosszat...mégha tegyük fel esetleg össze is jön valakivel a társaságotokból, azt is el kellene hogy fogadd. Mindegy, csak nem is ismerem az szituációt.


A kérdésedre válaszolva:

1. Ha nem lennék fonosak számomra a barátaid, persze megtenném, ha tudnám, hogy ezzel Neked segíthek. Elvégre szerettük egymást és ha Neked ez a jó, akkor megtenném.

2. Ha jóba lennék a barátaiddal, nem szakítanám meg velük semmi áron a kapcsolatot. Igaz jártunk, de az már a múlté, és nem túl szépen ért véget az, az egész. Ne akard nekem megmondani, hogy kivel barátokozzak és kivel ne...


Tehát ez attól függ, hogy milyen kapcsolatban van velük, szerintem.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*ha nem lennének fontosak
2009. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem jártunk. Valószínüleg többek között az akkori depresszióm miatt. Ez már nem lényeg.


Az egyik közeli haverommal nemrég beszélt. Tehát nem annyira ismerik egymást.Haverom még le is járatott előtte. Meg az is szarul esik, hogy haverom szeret hazudni, neki is hazduott. Ugye engem is lejáratott.

Mégis imponál neki...

2009. márc. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!