Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz ebből valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz ebből valaha valami?

Figyelt kérdés

Van ez a srác. 2 hete ismerkedtünk meg egy házibulin, ahol (utólag már kicsit bánom) sikerült az ágyban kikötnünk az este végére. Reggel mikor felébredtünk, összebújva beszélgettünk egy darabig, az ő mondandójában az is benne volt, hogy nem tud semmit ígérni jelen állapotában hosszútávra. Mondtam hogy oké, és megbeszéltük, hogy aznap este találkozunk nála. Ez végül elmaradt, én sem és ő sem volt olyan állapotban. :) Viszont elkezdtünk facebookon beszélni, és azóta ez megy nagyjából megállás nélkül. Mindig rámír, érdeklődik, tudni akarja hogyan élem az életem, mi érdekel, mit szeretek, mi a véleményem dolgokról. Viszont azóta sem pedzegeti a találkozást. Nekem nagyon szimpatikus ő, és hosszabbtávon is el tudnék vele bármit képzelni, de nem vagyok biztos benne, hogy bármit is szeretne a barátkozáson kívül, és erre a bizonytalanságra semmi szükségem az életemben.

A barátnőm szerint mondjuk csak lassú. Szerintetek?


2014. jún. 13. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak hálótársat keresel, nem esélytelen, hogy legyen egy élő vibrátorod belőle. Többet még hazudni sem mert.
2014. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg akar ismerni mert bejössz neki
2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem r*bancnak néz,amiért első este lefeküdtél vele.Ezt nem mondják ki a pasik,de hidd el,az jár ilyenkor az agyukban,hogy ha első este vele lefeküdtél,mással is le fogsz,tehát könnyen kapható vagy.És ez nem valami jó belépő egy komoly kapcsolatba.
2014. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nadiene ***** válasza:
kérdezz rá párszor, hogy taliznátok -e. Ha kétszer lepattint, harmadszorra építsd le.
2014. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezért ilyen a legtöbb pasi, mert végtelen naivsággal állnak szemben. Világosan megmondta, hogy nem akar semmi komolyat. Ehhez képest első este ledumálta rólad a bugyit. Ha újra lehetősége lesz, újra megteszi, ha jó volt az ágyban veled. Persze, aki romantikus meséken nőtt fel, szeretné belelátni a herceget, aki épp most készíti fel a találkozásra a fehér lovát...
2014. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszolónál a pont. Ribizlinek néz. Máskor gondolkodj előre egy kicsit.
2014. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, hiba volt első este beleugrani vele a szexbe, belátom. De ha könnyűvérő nőnek néz, akkor miért akar mindent tudni rólam? Miért kérdez folyton, miért érdeklődik mit csinálok, miért akar velem chatelni egész álló nap? Miért érdekelné a lelki életem, a véleményem, hogy mit gondolok a világ dolgairól...a könnyűvérű nő csak szexre való, a lelke nem érdekes, nem? Akkor ez most mi?
2014. jún. 13. 08:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Hezitál. Haverkodik, így puhatolózik. Pont amiatt bizonytalankodik, mert könnyűvérűnek néz. Nehéz ügy. Mostani párom is "ilyen" könnyen elcsábulós fajta, igaz, hogy csak egyedülállóként csinálta. Sokáig matekoztam magamban én is, végül is arra jutottam, hogy érdemel egy esélyt. Jó egy évig haverkodtam vele, mire összejöttünk, eddig nem csinált hülyeséget :)
2014. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne szépítsük: nem könnyűvérű nőnek néz, hanem AZ VAGY! Nagy különbség!
2014. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó! Ha egyedülálló volt, végül is azzal fekszik össze, akivel akar. Ez sem mindegy!
2014. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!