Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek egy olyan 22 eves sracrol aki nem iszik, nem dohanyzik, nem drogozik, nem hasznal ilyen mai nepszeru modern dolgokat mint a mobil vagy a facebook, nem bulizik, nem alakit ki parkapcsolatot mert szerinte semmi ertelme? 22f

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 19:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
De remélem azért a kötelező védőoltásokat megkaptad, te bolhás vírushordozó...
2014. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Mi a véleményem egy ilyen emberről? Nem szeretném a társaságát.
2014. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
utolso elotti,te meg fekudj a hanyasodban a bulik utan az ut szellen,de lehetoleg telen hatha megfagysz divatpava
2014. jún. 13. 20:02
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem kell a mobil és a facebook mert nincs kihez szólnod. Nem bulizol, nem iszol, mert nincs kivel. Nem dohányzol, mert a nem létező társaságod nem szoktatott rá. Nem kell neked párkapcsolat sem, mert magányos vagy, és így érzed jól magad.
2014. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

A normálhoz képest én is különc vagyok, és megvan mindenről a saját véleményem, elképzelésem, de a hozzászólásaidat elnézve taszító vagy.

És én sem dohányzom, nem drogozok stb, mielőtt rámhúznád ezt.

2014. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne buliban a hányásban feküdni? Imádom amikor végletesen gondolkodnak csak feketét-fehéret ismernek, de meg vannak győződve, hogy mindent tudnak, holott minimum milliónyi árnyalat van a kettő között.

Kérdező: te nem erényes, meg bölcs vagy, hanem egyszerűen buta.

2014. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
# 23 Én sem szoktam inni, csak nem arra verem a farkam, hogy én bizony mennyire nem szoktam inni.
2014. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Elmondjak valamit? Te vagy a legnagyobb divat ember. Új irányzat mostanában ez a nem iszok, cigizek, drogozok szentlélek irányzat. Nem használod a modern dolgokat? Elmondom barátom, hogy ezek nem csak haszontalan vackok, ezek teszik lehetővé a korlátlan információáramlást, ezekkel kunyizhatsz vállonveregetésért az interneten.
2014. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
ti olyan emberek vagytok akik mindig fuggnek valamilyen maniatol,volt reszem tarsasagban de befejeztem ugyanis nem mindenkinek van szuksege divatkoveto tarsakhoz csak h jol erezze magat,nyilvan erted mire gondolok,mikor cigiztek es isztok nem egyedul csinaljatok mert akkor nincs mit posztolni a kozossegi oldalon h huu h bebasztunk meg bulifotok ezekert,tulajdonkeppen azert mentek buliba h facebook fotokat csinaljatok,nekem ezek nem jottek be, en nem divatbol nem iszom hanem elhatarozasbol,de nyilvan ezt te nem tudod felfogni. Na de mindenki csinalja a dolgait ahogy epp akarja,kinek mi a jo azt tegye;)
2014. jún. 13. 20:59
 30/35 anonim ***** válasza:

Azért nagyfokú intelligenciára vall, hogy az általad utált új dolgok Mekkájában, az internet közepén osztasz minket, amiért új dolgokat használunk. :D


Kétségbeesetten fel akarod hívni a figyelmet magadra, ez a véleményem rólad... Csak nincs nagyon mire. Provokál mást.

2014. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!