Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy olyan fiúval akiről kiderül, hogy van egy súlyos betegsége?

Figyelt kérdés
Mivel 23 éves vagyok ezért elsősorban 20 év körüli lányok válasza érdekelne!
2014. jún. 13. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mármint nem vagyok lány.
2014. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Milyen típusú betegség?

Én megfontolnám egyébként. Bár lelkileg biztosan nagyon nehéz lehet mindkét félnek.

19/L

2014. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen betegség és mennyire súlyos
2014. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nem teljesen gyógyíthatatlan de azért kell hozzá nem kevés pénz meg több év is..
2014. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én azért nem mennék bele, mert nem tudnám 100%ban támogatni. szóval lényegében miatta, és nem az önzőségem miatt, de tényleg nem lennék rá képes.
2014. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nos szervi (vese) betegségem van ami élethosszig tartó. Már szervátültetésem is volt miatta.
2014. jún. 13. 21:46
 7/14 A kérdező kommentje:
ja meg annyit, hogy igaz, hogy van ez a betegségem viszont semmi nagyobb "problémával nem jár" Pl nincsenek súlyos anyagi kiadások, nem gátol a mozgásban vagy egyébben, azt csinálhatok/ehetek amit akarok (még "azt" is csinálhatom teljes biztonsággal) Csak annyi, hogy bizonyos időnként el kell járnom a 260 kilométerre lévő Debrecenbe meg van néhány csúnya hegem a hasamon de ennyi.
2014. jún. 13. 21:49
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet hülye kérdés, de jár ezzel valami örökletes hajlam?
2014. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Összejönnék vele a betegsége ellenére is.
2014. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyolcadiknak! Erről még az orvosok sem tudnak. Mármint nem hiszem, hogy örökölhető lenne bár fene tudja!
2014. jún. 13. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!