Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival aki 37 évesen az anyjával él?

Figyelt kérdés
Van egy volt párja meg egy fia de velük nem tartja a kapcsolatot egyáltalán. Semmije nincs, se lakás se autó, a munkája is keveset fizet. De ha teljesen elvarázsolna titeket a modorával, a jóképűségével, akkor ezeket figyelmen kivül hagynátok? Vagy mikor megtudjátok az ismerkedés során akkor lelépnétek? Nőként kérdezem mindezt.
2014. jún. 1. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm nem szimpatikus hogy az anyjával él ennyi idősen de ennek is több oka lehet ha szimpatikus adnék neki egy esélyt, legalább munkája van az is több mint a semmi manapság..
2014. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Mi az, hogy a saját gyerekével nem tartja a kapcsolatot? Egy ilyen embert sosem tudnék tisztelni
2014. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak ez lenne az egyetlen bökkenő akkor nem ez számítana ha anyuka nem buzerál minket állandóan. Attól is függ, hogy miért élnek együtt, talán ápolja vagy lusta vagy lehetőségei szarok, vagy nem vált le érzelmileg anyukától, nem mindegy.
2014. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Uhh, nagyon kényes kérdés, bennem több kérdés felmerül:


1. Hajlandó lenne-e valaha elszakadni az anyjától, ha lehetőségetek lenne külön költözni?


2. Anyuka mennyi szól bele a közös életetekbe? Neveli-e ellened a fiát (az anyósok féltékenyek szoktak lenni a menyeikre). Mennyire vagy szimpatikus a mamának?


3. Amikor beszélgetsz a pasival, szokott-e olyasmit mondani, hogy ha lesz jobban fizető állása, hitelből próbálna saját otthonhoz jutni? Akarna-e veled közös gyereket? Egyáltalán: volt-e már erről szó köztetek valaha?


4. Miért nem tartja volt családjával a kapcsolatot? A saját fiával sem tartja? Mert akkor lehet, ha majd lesz közös gyereketek, és ne adj ég szétváltok, akkor majd a ti közös gyereketeket is lepattintja?

2014. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem Gyulán él véletlen a srác? :D
2014. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.. az előttem szóló jól mondja. Lehet, hogy csak 18 éves vagyok, de én nem jönnék össze, egy olyan emberrel aki nem képes egy minimális önállóságra. (kortól függetlenül)

Most nem arra gondolok, hogy az anyjával él, mert annak is lehet ezernyi oka, de ha a saját gyerekével sem nem törődik, az nagyon szánalmas már..

(mondom ezt úgy, hogy az én édesapám is elhagyott, tehát erős ellenszenv van bennem ez iránt)

Persze ez az egész sok mindentől függ.

2014. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló helyzetben voltam már egyszer. Én azt mondom, sok könnyet, csalódást megspórolsz, ha még most hagyod a francba.
2014. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs valami extrém nyomós oka, akkor is unszimpatikus vonás, hogy lesz.rja a gyerekét. Szerinted egy ilyen ember mennyire alkalmas párkapcsolatra? Jóképű meg sármos és? Tud főzni-mosni-ellátni magát, vagy azt is anyuci csinálja, és ebből a közegből csak akkor lép ki, ha talál új házirabszolgát?

Azért szerintem elég necces, akárhogy is nézzük.

2014. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!