Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért a bukóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért a bukóbb fiuk jönnek be? Elég szerencsétlen vagyok e téren talán bunkónak kéne lennem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem.
2014. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
azért mert ismersz pár lányt, akiknek a bunkók jönnek be, még nem egyenlő azzal h minden lánynak azok jönnek be, ergo nem, ne legyél bunkó :D
2014. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell bunkónak lenned, sőt. Amelyik lánynak az jön be, nos az olyan is... Mint a buta kigyúrt kopaszok és a műmellű koplaló hülyep*csák. (Tisztelet a kivételeknek). Szóval legyél magabiztos, de kedves, tisztelettudó. ;)
2014. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak jönnek be a bunkok. Nekem a normális, vicces palik jönnek be :)
2014. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem azért jönnek be a bunkó fiúk a lányoknak mert tahók, a magabiztosság a lényeg. A magabiztosság és a karizma a legfontosabb férfi erények, a nők olyanokhoz vonzódnak akik nem szarják össze a gatyájukat ha hozzájuk szól valaki. Nyugodtan lehetsz kedves, de dolgozz az önbizalmadon.
2014. jún. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem már most is bunkó vagy. Különben nem tennél fel ilyen kérdést.
2014. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, akkor szerencsétlen rendes fiúból szerencsétlen bunkóvá változnál. Remek terv.
2014. jún. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kedvesség nem gond, de ne nyálaskodj.Ne tapadj,és ne azt mutasd hogy, ő a mindened. Legyél magabiztos és viselkedj férfiként.Nyert ügyed lesz:) 26N
2014. jún. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És tessék, itt a bizonyíték, hogy általánosítani sem lehet. Én speciel szeretem, ha "királynőként" bánnak velem, és azt érzem, én vagyok a legfontosabb. Persze ez nem azt jelenti h egymás fenekében kell lógni mindig :) (23L)
2014. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!