Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hülye, meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, meg a szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Az utóbbi másfél évben egyre több olyan lánnyal ismerkedtem meg, akiknek saját lakásuk van saját új autó, egyedül élnek, vagy méregdrága albérletbe, mellette még tanulnak is.


Internet meg aztán tele van ezzel, a lányok 80%-ánál ezt olvasom h egyedül és és mind 20-23 közötti. ÉS tanulnak mellette.


Mégis miből telik nekik rá?

Állításuk szerint apu nem fizeti...


Vagy sokan csak kamuból mondják, meg írják?

Vagy én keresek csak sz**aros 130 e Ft-ot egy hónapban?


2014. máj. 13. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Az a szaros 130 ezer forint igen jól jönne nekem is, meg sok embernek. Átlag feletti bér ez srác.


A csajok meg pénzért kú rnak, ebből tudják finanszírozni. Mit gondolsz a fizetős egyetemista lányokról? Személyesen is ismerek ilyet, aki vállalja is, hogy szexből él, mert a szülei nem bírnák támogatni a tanulmányait.

2014. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, meg olyan lány is, aki csak a leendő férjéhez tud költözni.. ez nem nemeken múlik, hanem személyeken. Sok srác is van, aki egyedül él, és olyanok is, akik csak a párjukkal tudják fizetni majd a lakbért / hitelt lakásra.
2014. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol és mit dolgoznak. Ha meg van a külsejük hozzá, akkor lehetnek hostessek, azzal meg keresnek rendesen. Na meg tudnak takarékoskodni, nem verik el minden szarra. Esetleg ribik és a gazdag bikák fizetik a jó cuccokat, az viszont gáz..
2014. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

Sokszor az nem tisztességes pénzből van ám.


Nem mondom h egyiknél se, de azért tanulás mellett mondjuk 21 évesen egy saját lakás...háát azt vagy örökségből, vagy szülőktől, vagy nyert a lottón :)


Valójában ezt leginkább tanulás mellett nem tudom teljesen elhinni hogy azt ő fizeti tisztességes pénzből..


Aki már dolgozik és nem tanul mert elmehet már 19 évesen is valaki dolgozni, hát egy nagyon olcsó albérletet fent tud tartani 130e Ft-ból, de + autóval már nagyon szűkösen.

2014. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudtam régebben különmenni, hogy mikor már volt párom és 2-en fizettük.
2014. máj. 13. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Srác! 130e nettó az egy igen jó bér!
2014. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Messziről jött ember azt mond, amit akar. A döntő többség csak kamuzik,vetít egy jót.


22:07 remekül leírta, a csajok pénzért kúrnak, így aztán bármire telhet.

2014. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!