Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az emberek csak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az emberek csak az első szerelmüknél érzik, hogy örökké együtt fognak maradni vagy az összesnél?

Figyelt kérdés

Először vagyok szerelmes és én is ezt érzem, de eléggé pesszimista vagyok és habár szeretnék a párommal örökké együtt maradni, egy hang azt súgja, hogy úgyse fogok, mivel az első szerelmek nem tartanak örökké. Mennyi esélye van annak, hogy az első szerelmünkkel éljük le az életünket?

Nekem már volt egy pár kapcsolatom, de sose voltam szerelmes és most úgy érzem megtaláltam a tökéletes férfit magam mellé, akivel el tudnám képzelni az életemet, nagyon összeillünk. A barátom se volt még sose szerelmes, de már rengeteg nővel volt dolga.

23/L


2014. jún. 1. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ugyanazt érezzük minden nagy szerelemnél, hogy örökre együtt maradunk.
2014. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok. Nem első kapcsolat, viszont az első szerelmemmel vagyok 24 éves korom óta...mi házasok vagyunk már 2,5 éve. Úgy éreztem az elején is, és úgy érzem azóta is, hogy örökké fog tartani. (ha nem így érezném hozzá sem mentem volna)


Aki igazán szívből szerelmes az ezt érzi. 28/N

2014. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!