Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki csak kitalálja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki csak kitalálja, hogy van barátja vagy barátnője?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal beszélgettem mikor szóba jött,hogy van barátja. Azt mondta,hogy 1 hónapja vannak együtt. Pár nappal később rákérdeztem egy másik osztálytársamnál,hogy ő tudott-e erről erre azt mondta,hogy igen mivel neki kb. 2 hónappal ezelőtt mondta el a lány,hogy van barátja. Így nem tudom eldönteni,hogy igaz-e,mert a ballagáson nem láttam,hogy ott lett volna a barátja. Szerintetek csak kitalálta,hogy van vagy pedig igazat mondott? Ezt a kérdést azért teszem fel,mert nekem tetszik és ő is úgy viselkedik velem mintha nem lennék közömbös a számára,viszont ha van barátja miért ad jeleket?
2014. jún. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy van barátja, akkor tegyél le róla, míg nem szakítanak a sráccal, akár kamu, akár nem.
2014. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 12 csajom van de ez igaz nem kamuzok ám
2014. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es nem állt szándékomban szétválasztani őket úgyhogy megnyugodhatsz,de legközelebb a kérdésemre válaszolj.
2014. jún. 14. 20:56
 4/5 Fényember ***** válasza:

igen..vannak olyanok..de szerintem ez most nem olyan...

1, lehet hogy csak azért mondta neked egy hónapnak mert szégyellte magát hogy eddig nem mondta

2, ilyen friss kapcsolatban én speciel nem hívnám még meg a ballagásomra a barátomat...vagy kitudja lehet hogy csak a barátja is ugyan akkor ballagot


Bocsi hogy ezt mondom de vannak olyan lányok akik csak szimplán szeretik érzeni hogy másnál is lenne esélyük...vagy csak mindenkivel ilyen közvetlen :)

2014. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre egy értelmes válasz.
2014. jún. 15. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!