Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egy olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy olyan fiú tetszik akinek már van barátnője?

Figyelt kérdés

Én nem szeretném őket szét választani, mert biztosan nagyon rossz lenne a lánynak, de én próbáltam elkerülni a fiút, de egyszerűen nem megy. És egyre inkább úgy érzem, hogy ez a vonzalom kölcsönös kezd lenni. Ráadásul a fiú haverja az exem, aki nagyon csúnyán elbánt velem. Mondta, hogy örül, hogy szakítottunk, mert jobb lesz nekem.

Mit tegyek? Nem tudom egyszerűen elkerülni :(



2014. jún. 12. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan miért ne tudnád elkerülni?
2014. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ásd el magad, ha a srácnak is tetszel miközben van barátnője ássa el magát ő is
2014. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy suliban járunk és össze vannak vonva az óráink :c
2014. jún. 12. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Tárd szét neki a lábaid!
2014. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!