Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogy csókolózás előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy csókolózás előtt hallja a barátom ahogy nyelem a nyálat? XD

Figyelt kérdés

Nem tudom, mikor csókol meg, de ha sok nyál van a számban, akkor szar.:D Ezért gyakran nyelem a nyálam mikor esély van a csókra, és sztem ezt a barátom is hallja. Mit csináljak?:S

16/L


2010. jan. 3. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem egy gusztusos dolog.De halkan nem megy??XD
2010. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gáz vagy, szerintem ásd el magad élve.

Legyen mindig nálad egy zsepi vagy rongy én amikor nem figyel fel tudod fele itatni a nyálad, mert ugye minden embernek van, és minden ember lenyeli.

Szal igy el tudod kerülni, hogy ne hallja hogy te LENYELED A NYÁLAD

Sorry

T

2010. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, nem kell ilyen miatt aggódni. Meg egyébként is, szerintem úgyse az érdekli, hanem ami utána jön, a csók. :)
2010. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Téged nem zavar ha a csaj előtted szürcsöl a nyálával?? egességedre XD
2010. jan. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Ne nyeld le vazze, köpd ki oda mellé, sőt ha olyanod van, még slámolj is egyet. Ha ragaszkodsz a lenyeléshez, akkor meg fingj egyet, amikor nyelsz, tuti nem a nyállenyelős hangon fog rágódni az ipse!

Jó nyálcsatát:)

2010. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos :)

Ebből is látszik, hogy nagyon meg akar nekem felelni, nem akar szarul csókolni. Az a kis baki meg hogy hangos szerintem belefér.


23/f

2010. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első gondolatom ez volt: Nagyobb gáz, ha fingasz. xD


Viccen kívül... Kizárt dolog, hogy hallja. Ha kételkedsz benne kérdezd meg. :D Maximum kinevet. ^^

2010. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

téged se az eszedért szerethetnek

17/F

2010. jan. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Most ilyen dolgokon akadtok ki???? Azt a leborult szivar végit neki... Ne csináljátok már. Jesszus. Figyelj operáltasd ki a nyáltermelő mirigyeidet probléma megoldva és még géz se leszel... Igaz hogy a kaját csak vízben oldva tudod majd nyelni de legalább nem leszel gáz... Ezeken ne hogy kiakadjatok basszus... Ez tök természetes dolog, neki is van nyála és ő is nyel...
2010. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!