Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek a jelenlegi párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy ideje csak úgy vagyok, nincs kimondva hogy járunk, de csókkal köszönünk, mások előtt felvállaljuk. Ismerem körülbelül 2 hete, és annak ellenére hogy az előző csávójának 1,5 hónap után adta oda magát, rám totál begerjedt és az első nap mikor találkoztunk (jutalomkiránduláson voltunk) odaadta volna magát nekem, bár órákat kellett fűzgetnem hozzá. Erre a kirándulásra rá két héttel volt vele aktusom, akar még több ilyen alkalmat is, én pedig a legelején közöltem vele hogy nem akarok párkapcsolatot, ezt is csak így max VOLT fesztiválig bírom, mert én nem lekötni akarom magam hanem függetlenül élni. Most belém szeretett nem is kicsit, elvárja tőlem hogy ne érdekeljenek az Ő érzései, Ő minden időt ki akar velem használni, csak nekem legyen jó. Na most persze jó lenne még párszor meghúzni de mivel én nem vagyok képes kapcsolatban maradni ezért már most kitenném a szűrét, de azt mondja nagyon nehezen viseli a hiányomat így is, mire mondtam neki hogy ez két héttel és három dugással később csak nehezebb lesz, de ez őt nem érdekelte. Mit kéne tennem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 16. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

használd jól ki, utána dobd a francba.

addig mindenki happy, utána úgy meg fog utálni, örökre békén hagy.

ha nagyon szarul van majd rendbe tesszük itt a lelkét.

légy egóista, a nők is mind azok. amit ki lehet ki kell használni.. nem érdemes foglalkozni ezeknek az érzéseivel, én foglalkoztam, rá is baxtam.

keféld szét ha ember vagy!!

2014. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasonló tapasztalataim vannak egyébként nekem is, első gondolatom nekem is ez volt. Így lesz szerintem. Köszönöm!
2014. jún. 16. 12:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, én akármennyiszer voltam rendes nővel

1) sose kaptam semmilyen formában vissza.

2) MINDIG ÉN VOLTAM A VÉGÉN A TETŰ, amikor segítettem abból is kihozták hogy szemét vagyok!!!!

a férfiak más tészta, ha jófej vagy velük többnyire visszaadják valahogy (különben elhasaltam volna az angol érettségin ha nincsenek fiúk a teremben-), úgyhogy az az általános tapasztalatom hogy ne sajnáld meg soha a nőket, ígyis-úgyis szemét leszel a végén, akkor legalább élvezd is a dolgot... lányok lehet lepontozni, hidegen hagy!

2014. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak én voltam ezen a véleményen, most már egyértelmű hogy mit kell csinálnom! :D Köszönöm! :D
2014. jún. 16. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

teljesen.

még egy tapasztalat:

amikor epedeztem akármi nőért le se tojta a fejem.

amikor szivattam őket össze-vissza kerestek, nem hagytak békén.

ha ez kell nektek éljünk így, nekem menni fog..!


Ui.: pár éve még naívan azt hittem a jóindulat meg az ilyenekkel jutsz előre. na nem. avval csak lecsúszol... kussolok, használd ki hajrá!

2014. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!