Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az unokahúgom rá van akadva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokahúgom rá van akadva a pasimra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Otthon szilvesztereztünk többen, ennek az oka az is volt, hogy a barátomnak most volt autóbalesete.Amúgy ő 20, én 18 vagyok.Átjött az unokanővérem meg az unokahúgom, beszélgettünk meg minden,és azt vettem észre, hogy mindig a Robi közelében van a húgom.És keresi az alkalmat h megérintse meg hasonlók. Odajött a barátom, és mondta, hogy neki is fura a csaj, beszéljek vele. Odamentem unokahúgomhoz,kérdezgettem pasikról meg miegymás, és mondta, hogy aki neki tetszik, talán közelebb is van hozzá, mint gondolom.Ebből már lehetett tudni kire gondol.Nem vagyok féltékeny, csak egyszerűen zavar. Mit csináljak?
2010. jan. 3. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Fenyítsd be... Mást nem tudsz tenni. Egyébként hány éves az unokahúgod?
2010. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Randizhatok unokahugoddal?

Te is jól jársz ha összejönnénk, ő is, meg én is.

2010. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Verd meg.
2010. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hány éves..ha 16 körüli akkor veszélyes lehet,attól függ milyen típus..amúgy nem...ha a pasid úgyis lekoptatja akkor neked nincs teendőd.
2010. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
17 lett nemrég. Ne tegyek semmit? Nagyon idegesít!
2010. jan. 3. 12:11
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
17? :S szerintem vágd a fejéhez, hogy a barátodnak nem jön be, és hogy érte úgy sem fog majd elhagyni. ha nem ért a szépszóból, jöhet a hajtépés :D
2010. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

hááát.piált az este mikor flörtölt a pasiddal?az alkohol olyanokra sarkallhatja az embert,amit józanon lehet nem tenne...

sztem várjatok,ha nagyon nyomul,akkor sztem a pasid szólni fog neked.Ő is leállíthatja+aztán te jössz:))ne ess neki rögtön

2010. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
nyírd ki :)
2010. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem ivott.

Antialkoholista...

2010. jan. 3. 12:33
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem fogja feladni, én inkább a páromat is szemmel tartanám, ha úgymond az unokahugod az a fajta lány aki nem nyugszik bele, h nem kapja meg amit akar... De sztem próbáld azt, h ne legyen alkalmuk úgymond találkozni xD
2010. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!