Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen életvitelű emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen életvitelű emberek mint én, hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 19 évem ellenére még nem volt barátnőm, ami idáig nem is nagyon foglalkoztatott, de most már jó volna egy társat találni. A probléma viszont a következő: idáig(és most is) szinte minden időmet lekötötte a tanulás és a munka. Suliba 6-kor mentem és általában 4-kor értem haza, aztán még otthon is tanulni kellett valamelyest, plusz a házi munkákat is el kellett/kell végezni. Gyakorlatilag minden nyáron, júniustól szeptemberig dolgozok, napi 12-15 órát. Így aztán örülök, ha lepihenhetek egy kicsit.

Mindehez hozzá jön az is, hogy nem bírom a ma oly divatos Discokat, inkább csak a haverokkal szoktunk összeülni sörözni, beszélgetni, pókerezni, focizni stb. Valamint ha netalán találnák is valakit egy discoban, valószínűleg az életstílusunk eltérése miatt nem lenne hosszú távú kapcsolat.

Olyan lányokat mint én nem is tudom hol találnék, főleg aki eltűrné azt, hogy csak 3-4-5 naponta talákoznánk.

Szeptembertől egyetemre megyek, ott talán nagyobb eséllyel talánék hozzám illő leányzót, hisz azért egy egyetemen, egy nagy városban csak több és sokszínűbbek a lehetőségek. Vagy tévedek?

Az elvárásaim nem lennének nagyok(magamhoz viszonyítva sem). Csak legyen értelmes, kedves jó beszélőkével, és külsőleg sem kell plázacicának lennie.:D

Szóval, hol tudnék magamhoz illő lányt találni?


2014. jún. 16. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha nehéz elmenned diszkóva, akkor ne sírj h nincs senkid... a korosztályod nem a 4 fal között ül hanem kimozdul vhova.
2014. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
diszkóba.. elírtam
2014. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne hülye válasz??? Miért szerinted hol lehet normálisan ismerkedni? Múzeumban, könyvtárban?:D A diszkóba meg általában ismerkedni mennek az emberek. Ha a netet írtam volna, ahol pl én találtam a pasimat, akkor azt is leszóltad volna.
2014. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Te amit irtal ugy jott le h kb lusta elmenni vhova de arrol van szo h nem szeret discoba menni nem lustasag.
2014. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha normális vagy, becsületes, dolgos, és az agyad is rendben van... akkor ne aggódj. Találsz csajt, normális emberekre mindig van igény, kortól/nemtől független...
2014. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A lányok majd megtalálnak, hiszen már a leírásod alapján elmondható, hogy nem vagy az a tipikus fiú. Egyetemi évek alatt szerintem több időd marad szórakozni és több utad nyílik az ismerkedés felé is. Szeptembertől sokkal valószínűbb, hogy találsz a tiédhez hasonló érdeklődésű és célkitűzéssel rendelkező lányokat. Persze, addig is maradj nyitott. A szórakozási lehetőséget pedig nem feltétlenül diszkókban kell keresni. :)
2014. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem h lusta elmenni... de aki nem mozdul ki, az ne várja h egy nap becsönget hozzá az ideális lány, azért ebben gondolom egyetértünk. Ez viszont már sok, hogy "majd megtalál a lány". Ja, hogy nektek már kezdő lépést se kelljen tennetek? Meg am hol találjon meg, ha nem mész sehova? Ok, munka, de ha pasis munkád van akkor megint bukta...
2014. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7. igen egyetértünk ha otthon ül nem lesz barátnője ha még a sablon szöveget rátesszük ha nem keresed megtalál hát akkor se max ha a postás az:D
2014. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na ugye... na meg majd az egyetem :) ha koliban nem csajozol be, akk soha :D
2014. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem az a gondom, hogy lusta vagyok discoba menni, hanem az nem az én világom. Ott valószínűleg 100-ból 99 ember az én szöges ellentétem.

2014. jún. 16. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!