Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen életvitelű emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen életvitelű emberek mint én, hol szoktak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 19 évem ellenére még nem volt barátnőm, ami idáig nem is nagyon foglalkoztatott, de most már jó volna egy társat találni. A probléma viszont a következő: idáig(és most is) szinte minden időmet lekötötte a tanulás és a munka. Suliba 6-kor mentem és általában 4-kor értem haza, aztán még otthon is tanulni kellett valamelyest, plusz a házi munkákat is el kellett/kell végezni. Gyakorlatilag minden nyáron, júniustól szeptemberig dolgozok, napi 12-15 órát. Így aztán örülök, ha lepihenhetek egy kicsit.

Mindehez hozzá jön az is, hogy nem bírom a ma oly divatos Discokat, inkább csak a haverokkal szoktunk összeülni sörözni, beszélgetni, pókerezni, focizni stb. Valamint ha netalán találnák is valakit egy discoban, valószínűleg az életstílusunk eltérése miatt nem lenne hosszú távú kapcsolat.

Olyan lányokat mint én nem is tudom hol találnék, főleg aki eltűrné azt, hogy csak 3-4-5 naponta talákoznánk.

Szeptembertől egyetemre megyek, ott talán nagyobb eséllyel talánék hozzám illő leányzót, hisz azért egy egyetemen, egy nagy városban csak több és sokszínűbbek a lehetőségek. Vagy tévedek?

Az elvárásaim nem lennének nagyok(magamhoz viszonyítva sem). Csak legyen értelmes, kedves jó beszélőkével, és külsőleg sem kell plázacicának lennie.:D

Szóval, hol tudnék magamhoz illő lányt találni?


2014. jún. 16. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts! Nem mindenki hülye drogos, aki diszkóba jár!


pl lásd, én sem.

2014. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én nem erre gondoltam.

Vannak akik szeretik a nyüzsgést, a nagy tömegeket, ha minden második nap buli van.

Viszont vannak olyanok, akik utálják a tömeget, a nyüzsgést, akik inkább a csendesebb programokat részesítik előnyben, ahol tudsz rendesen bszélgetni, figyelni a másikra.

2014. jún. 16. 21:04
 13/14 anonim ***** válasza:
na jól van, akkor passz.... másképp nem tudom elképzelni a párkeresést....
2014. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Veled nem az az alapbaj, hogy a diszkót nem szereted, hanem hogy a nyüzsgés bármilyen formáját kerülöd. Pl. nálunk tök jó szakestek voltak, de akár egy könnyűzenei koncert is teljesen más közönséget vonz, mint egy diszkó. Ezen gondolkodj el!

Egyébként, ha egy jobban szétnézel biztos találsz olyan programot, ami téged érdekel: tudományos előadások, színházi előadások (sokszor tök jó dolgokat lehet találni művészkávézókban, kocsmákban) stb. meg olyan baráti társaságot, aki vevő az ilyenekre. Ilyen helyeken is lehet ismerkedni.

2014. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!