Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagálnátok, ha kiderülne, hogy a barátnőtök szinte a legapróbb részletekig megbeszéli a szexuális életeteket a barátnőivel?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nők ezt meg szokták beszélni ha tetszik ha nem
2014. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Beviz Elek ***** válasza:

lehet hogy közönséges, de a csajok adják egymásnak az infòt és a te szexuális életed javul.

ha nem mondják a barátnök hogy király a srggbekuku, akkor sosem próbáltavolna ki.

4 éve még èn is szörnyülködve hallgattam hogy más képes a csaja popsiját tömni.


mára óriásit durranok benne

2014. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 MI VAN?!!


Amúgy #9, ott a pont : KÖZÖNSÉGES!!!

2014. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

legjobb barátnő=feltétlen bizalmas


Mindenről fog tudni :-)

2014. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lany vagyok. Nekem a baratom csinalja ugyanezt, bizonyos mertekig rendben van, mindenki hulyul ezzel azzal, es ha van viccs storynk oke, elmeseljuk. De amit o csinal az mar sok, es nekem kellemetlen. Foleg hogy nem ugy meseli hogy ketten vannak a haverjaval vagy akarkivel, hanem tarsasagban, ugy hogy en is jelen vagyok. Es nem tudom megertetni Vele, hogy ne csinalja. Ez a gaz. L/21
2016. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!