Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rávenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni hogy használja?

Figyelt kérdés
Vettem a páromnak egy férfi parfümöt még a névnapjára, nem volt olcsó de megvettem mert vadítóan jó illata van. Nemrég még munkanélküli volt akkor azt mondta azért nem használja mert otthonra minek, de most van munkája és ígyse használja pedig úgy szeretném érezni rajta annyira jó illata van.
2014. jún. 17. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy a munkájához is menne a parfümillat.
2014. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mond meg hogy szeretnéd ha használná
2014. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ismerős. az én barátomnak 2 éve vettem egy nagyon jó illatú parfümöt, karácsonyra. még mindig van az alján belőle.:D
2014. jún. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki hogy szeretném ha használná de akkor csak hisztizik hogy minek, meg hogy hagyjam már ezzel :/
2014. jún. 17. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mert te szeretnéd. Ennyit megtehet érted.
2014. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a parfümöt csak különleges alkalmakkor használja, mikor veled van, randiztok, együtt mentek valahova.

Nekem is 7-8 parfümöm van és más-más fajtát használok randira, munkahelyre, haveroknál, buliba, stb.

2014. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért ő kéne még a kedvében járjon, azután hogy úgy kapott ajándékot a párjától, hogy valójában magának vette?


Ezenkívül értem, ha kapunk ajándékot már azért is használjuk, hogy a másik lássa, hogy örültünk neki, kivéve ha feltűnően magának akart vele örömöt okozni nem annak akinek az ajándékot adta.

2014. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól,hogy neked tetszik az illata,neki nem biztos,hogy tetszik.Esetleg kérdezd meg,hogy szeretne-e másmilyen illatút.De lehet egyszerüen csak utálja a parfümöt,mint én is,idegesit az az erös illat,soha nem használtam,és ezt közöltem mindenkivel,hogy nekem senki ne vegyen parfümöt,mert küldöm a hajléktalanoknak.
2014. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!