Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legdurvább dolgok, amiket a párotok megtett veletek és mi az, amit még megbocsátottatok?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 18:37
1 2
 1/12 Mr. Truth ***** válasza:

csókolózott egy csajjal... ezt még megbocsájtottam volna...

de nem elöttem teperték le egymást... na ez volt a nagyobb baj :(

2014. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Egyszer megrufdosott meg eltörte az állkapcsom, ezt még megbocsájtottam, mondtam hogy ez volt az utolsó, azóta max. csak pofozni mer.
2014. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Ex vőlegényemnél történt, hogy mikor szakítottam vele a megcsalása miatt, felpofozott...miután sikerült összeszednem magam, visszaütöttem, és elég csúnya veszekedésünk volt, de végül is szakítottam vele.


Ez volt igazság szerint a legdurvább dolog. Bár mint írtam, már a megcsalást sem bocsátottam meg. A pofont meg pláne nem.


A férjem csak addig jutott, hogy kikotyogta egy magánügyemet az anyjának, mert nem tetszett neki a dolog... és erre az anyja jött kioktatni, és megalázott az egész családom előtt, plusz bunkó módon az anyám szavába is vágott, amikor megpróbált megvédeni...


Ezt még megbocsátottam, de csak úgy, hogy bocsánatot kért többször is, és megígérte hogy máskor nem csinál ilyet.

2014. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A másodikat nem értem. Pofozni mer... Velem kiabálni sem szokott a férjem. A pofon rohadtul nem normális.
2014. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

én sem értem a másodikat, minek van ilyen emberrel.

és mi az, hogy "CSAK" pofozni mer???? merjen valaki engem pofozni. mondom úgy, hogy olyan családban nőttem fel, ahol szokás volt a nőt, gyereket verni (meg a háziállatot is, a mostohaapám által). mert ő a férfi, neki van igaza, nőnek, gyereknek szava nem lehet.

2014. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a második csak viccelt. Köszönöm nektek a válaszokat!
2014. jún. 21. 08:54
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfi megüt az szerintem megbocsájthatatlan. Kivétel ha kiprovokálsz egy pofon. (pl: 3 méterrel a felhők felett)
2014. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
mi számít kiprovokálásnak? a mostohaapámnál elég volt annyi, hogy nem értettél vele egyet. ha meg akartál szólalni, rögtön üvöltött, hogy ne vitatkozz, és ütött.
2014. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

33 éves pasi vagyok. Úgy gondolom, hogy mélyen elítélendő ha megütnek egy nőt, de ha megtörténik, akkor sajnos senki nem nézi az okokat, mindösszesen csak elítélik a tettet.


ettől hangos a média, talk-show épülnek a témára, hogy nőt megütni a 21. században micsoda barbárság, de azt nem vizsgálja senki, hogy hogyan feszíti ki a nő, a férfi idegrendszerét arra a határra, hogy az felemelje a kezét.


Számos okot fel tudnék sorolni, az én pici környezetemből is, amikor a nő megérdemelt volna 1-2-3 pofont is ...

Persze vannak barbár pasik, akiknek nem kell ok sem, de ez elenyésző, a legtöbb esetben ugyanis mindkettő hibás, mégis MINDEN EGYES ALKALOMMAL A PASIT ITÉLIK EL!

2014. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9. egyet értek veled, hogy van az a dolog amiért egy nő megérdemli.. de szerinted én is ilyen vagyok?


3. válaszomban leírtam hogy én miért "érdemeltem meg" mert amúgy rohadtul nem volt jogos...


Ha én feküdtem volna össze mással, még azt mondom megérdemlem....de így?

2014. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!