Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amit megbocsátottatok egy kapcsolatban, mert nagyon szeretitek a másikat és amit alap esetben sosem felednétek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
megcsalt utána engem hibáztatott, és modnta hogy legyek öngyilkos. azóta minden rendben van:)
2010. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
16/L ha számít
2010. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én meg bosszúból jártam az egyik elgjobb barátjával de megbocsátott ő meg 17/F
2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
első, ez elégjó, kifejtenéd?
2010. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
hoyg érted?részletezzem?
2010. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
igen, de csak ha nemgond...
2010. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

megcsalt. előtte összevesztünk amiben tényleg én voltama hibás.

nagyon szeretem így kapott egy utolsó esélyt.

2010. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

az első sztori engem is érdekelne, ha nem gond. légyszi írd le.

amúgy 17/L

2010. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

Szal az volt, hogy megcsalt mert nem sz*ptam le. Tudni kell hogy engem meg akartak erőszakolni régen, és amit erőszakkal akarnak tőlem abba nem tudok belemenni. Hát ez volt a helyzet és egy barátja leszopta. Aztán 140-150 es az iq-m és nagyon apró jelekből rájöttem.

Szakítottunk, aztán egy pár nap múlva megint beköszöntött ana( anorexia) és nem ettem napok óta. A legjobb abrátnőmmel jóban vannak és taliztak és én is mentem. A napok óta nem evéástől elájultam hazavitt aranyos volt féltett. De pár nap múlva szétmentünk.

Összejöttünk megint . Megtudtam hogy chatel azzal a csajjal akivel megcsal.Kivágtam a balhét és megmodntam h válasszon. Váléasztott... SAzt a tyúkot. Nah mind1. És modnta h legyek nyugodtan öngyilkos, az az én hüyleségem úgy is nem az ő baja. Én meg bosszúból összejöttem az egyik legjobb barátjával. (Jó tudom, nem volt szép dolog) és péár hete az egyik barátja kommentekben leosztott afcebookon hogy ha ennyire szeretjóük egymást mirét nem jövünk össze megint.

Mire megbeszéltük, hogy megpróbáljuk még egyzser. Azüta sokat változott az én szentem:)(L) a barátai is látják rajta a változást és több hete újra együtt vagyunk. Nagyon szeretem. Lehet hogy ilyenről nem szeretnétek tudni, de azért leírom, hogy múlthéten odaadtam neki a szüzességem:)

hát ennyi kb a történetem( Bocsánat a félregépelésekért, gyorsan írtam)

2010. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
köszi a sztorit... szép is a szerelem :D
2010. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!