Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szavak mondatok ragadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szavak mondatok ragadnak rátok a párotoktól vagy fordítva?

Figyelt kérdés

AZt vettem sézre hogy amit mondaok bizonyos szituációkban azta párom is mondja. Legyen ez csak egy szó vagy akár ugyanazzal a hanglejtéssel kimondott szó.

Jah és amiket mondok neki vicceket de olyan pajzánt azt meg másnak (főleg csajok körében) elsüti és hősködik vele,közben én tőlem tanulta,sőt van oylan amit én találtma ki...

MOst hogy ezeket írom rádöbbenek,hogy milyen értelmetlen az egész, és felesleges volt kiírni ezt a kérdést, valószínű,hogy elfáradtam mára.

Jóéjt!


2014. jún. 17. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

kaptam a barátnőmtől tőle egy plüssmacskát húsvétra és ezt a 2 mondatot megjegyeztem egy életre:


"azért kapsz macskát, mert azt legalább nem eszed meg, ha nyúl lenne biztosan felfalnád (igazából nem találtam nyulat)"


mondtam neki, hogy 3 éves koromban volt utoljára plüssállatom, erre:

"de azt tudod, hogy nekem attól még cuki 3 éves maradsz <3"

2014. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hehe, nekem is van mindig ilyen :D


a legutóbbi a "retek" szó volt, amit mindig is utáltam, de egy időben sokat használtam, de miután szétmentünk, hosszas, szívós kitartó munkával leszoktam róla és már 4 éve tiszta vagyok :D

2014. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mért, szerintem ez tök jó kérdés.:D

Nekem is csomó ilyen volt, amit vagy ő vett át tőlem, vagy én vettem át tőle. De már nem emlékszem, mert az egész lényének minden csíráját kiirtottam magamból.:D

2014. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A egyik exemtől vettem át, hogy " mit én mondjam"

A például helyett., ez egy jellegzetes szófordulat,mde kb évi 2sze hasznalom,makkornistudom,mhgytőle vettem, pedig már 7 éve nem vagyunk együtt, aztóbbi 2 évben nem is nagyn beszéltünk, férjnémis vagyok azőta, de ez megmaradt..


A férjemtől is van néhány, de most nem jut eszembe.. Amikor mondom, akkor tudom,hogy tőle van..azok nem ennyire jellegzetesek, mint az lőző példa..


Egyébként én csak mert szakítottunk nem kartam eszktatni magam... Idővel ha ne halla az eme, akkr kiopik, ha nem sok vig voltunk kapcsolatban..

Érdekes kérdés gyébként sztem is

2014. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!