Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfitársaim, belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, belemennétek olyan dologba hogy barátnőtök mellett lefeküdjetek valaki mással csak azért mert párotoktól nem kapjátok meg a szexuális törődés semmilyen formáját?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, és barátom eléggé önmegtartóztatja magát. Ebből kifolyólag még szűz, és elvileg "fél" a szextő, konkrétan a fájdalomtól stb.

Szinte már rojtosra beszéltem neki a számat ezzel kapcsolatban hogy ez nem így van és miért dől be minden innen-onnan hallott szövegnek. Én tényleg minden megpróbáltam de nekem "több kell".

Most nyugodtan le lehet nézni emiatt, de igen pasiból vagyok és kicsit szégyellem hogy folyton a szexen kattog az agyam... Szeretem a barátnőm, sőt továbbra is szeretném de itt már forogtak dolgok a fejemben (lásd fönti kérdés)

Hiszen fiatalok vagyunk még..szerintetek?



2014. márc. 26. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
ne szégyeld. VANNNAAK pasik,akiknek a romantika az egyik legfontosabb az életben de a szexuális élettel együtt! csak ezt általában a nők nem hiszik el,mert sok pasi ezzel vissza él...ez szívás...
2014. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

fent elírtam ...

*19 évesek vagyunk, és a barátnőm eléggé önmegtartóztatja magát*

2014. márc. 26. 14:08
 3/24 anonim ***** válasza:

fent leírtad: 19 évesek vagyunk, és barátom<<<<<<<


miután azt sem írtad le,hogy fiú vagy lány vagy-e...

2014. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hagyd ott te sügér-
2014. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Tudomm elírtam bocsánat! 19 éves és fiú vagyok!!
2014. márc. 26. 14:13
 6/24 anonim ***** válasza:

a megcsalas semmilyen formaban sem elfogadhato. akkor sem, ha "csak" szexualis oromszerzes mindenfele erzelem nelkul-rol beszelunk.

ez az en velemenyem, amugy a gondolataid helytalloak, nem csak neked jutott mar ilyen eszedbe :) es en pl. nem is nezlek le emiatt. te legalabb gondolkodsz ezeken.

2014. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Csak elírta.

Én szakítanék a helyedben, ez nem fog egyhamar megváltozni, vannak lányok, akiket egyszerűen nem érdekel a szex.

2014. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom ott hagyni mert szeretem...még sosem szakítottam lánnyal emiatt.
2014. márc. 26. 14:14
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
nem fog működni a kapcsolat. A leggázabb (tapasztalatból mondom), hogy lehet egy másik pasinak meg 2 perc alatt szétdobná a lábát. Na akkor fogod sza*ul érezni magad.
2014. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 PearlDiver ***** válasza:

Figyelj haver, ha tényleg szereted, akkor nem mész bele semmi ilyesmibe, hanem hűséges maradsz és kivérod, amíg ő fog már kívánni. Ha képes lennél mással lefeküdni, akkor NEM szereted eléggé. Viszont ha neked ez ekkora lelki traumát okoz, akkor mondd meg szépen neki, hogy te a szexet többre tartod, mint őt és az igényeit, és keresel másik lányt, aki hajlandó széttárni neked a lábát.

Felesleges rojtosra beszélned a szádat, inkább legyél neki erős támasza, érezze hogy mindenben számíthat rád, add meg neki te is a bizalmat és hidd el, előbb-utóbb ő fogja kérni, hogy a tied lehessen. Ha megéri ezért a lányért, akkor maximum vársz pár évet, és közben fokozatosan haladtok (orálra sem hajlandó?)

De mégegyszer hangsúlyozom, akit szeretek, azt képtelen lennék megcsalni. Mert ha már komolyan felmerül a megcsalás ötlete, akkor gyanús hogy nem jó lány mellett vagyok.

24F

2014. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!