Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat ellenére még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat ellenére még nem feküdtünk le egymással, sőt egymásnál sem aludtunk. Mit gondoltok mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy éve járunk, 18 évesek vagyunk, szüzek.

Még nem feküdtünk le egymással, sőt nem is pettingeltünk, sőt együtt sem aludtunk.


Mikor venném le a bugyiját minidg visszakozik: Vagy összezárja a lábát, vagy lefogja a kezem, hiába csókolgatom a nyakát meg próbálnám fellazítani, bepánikol.


Már rengetszer próbálkoztam és őszintén szólva már kezdem is megunni. Elfogadom ha gyors neki, de már azért egy éve semmi, ez nem oké. Pláne nem úgy hogy állandóan hajtogatja hogy szeret, valójában meg ilyen gyerekesen viselkedik.

Megbeszélni nem tudom vele, mert csak olaj lenne a tűzre ha úgy érezné "siettetem" de hát azért 18 évesen szerintem természetes hogy nem csak beszélgetést várok egy kapcsolattól.


A közös alvást vagy bármi közös programot ha szóbahozok (pl nyaralást szerveztem, elintéztem mindent) nem kapva kap az alkalmon (mint szerelmes párokhoz illene) hanem majd megbeszéljük.. Amiből persze sosem lesz semmi.


Szóval elszomorító, hogy én vinném előre a kapcsolatot Ő pedig ekkora akadályokat tesz elé..


Mi a véleményetek? Nálatok hogy volt? Csak túlreagálom az egészet és természetes hogy ilyen? Mit tehetnék, legyek türelemmel? Ha gondom van mindig kimondom de az most biztosan nem segítene


2014. jún. 18. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagykorúak vagytok, egy éve együtt-jártok, akkor erről nyíltan lehet beszélni egymással.
2014. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
akkor ez nem komoly kapcsolat. a komoly kapcsolat nem időhöz kötött.
2014. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h miért nem akarja még
2014. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizony ez még egy éretlen kapcsolat.Érdekes, hogy a barátnőd még nyaralni sem szeretne...



Fogadd el, hogy a barátnőd még nem érett a dologra és inkább ne erősködj szerintem...

2014. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Olaj a tűzre vagy sem mi erre csak annyit mondhatunk, hogy ott hagyd vagy próbálkozz.

Az áttörést nála kell elérned és naivabb vagy nála ha azt hiszed, hogy beszélgetés nélkül olyan nagyon egyszerű lesz.


Sztem beszélgess vele normális hangon és lesz ami lesz.

2014. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Nem, nem reagálod túl, és nagyon nem természetes... Ember, ez a csaj téged minimum nem szeret... Mert ez már bőven túlmegy az infantilizmus határán, és máson is...
2014. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Emlékeim szerint valami rémlik,hogy az első együttlétet mindenképp csak megbeszélés után,kellemes környezetben ellazulva érdemes csinálni a másik beleegyezésével.

De semmiképp ne véletlenszerű legyen a dolog,mert az több negatívumot hagy a nőben,ha még szűz.

Előtte meg kell ismertetni egymással a másik testét,és ne csak úgy durr bele bumm módszerrel.


A ti esetetekben,ha a csaj vonakodik a közös programoktól,ott már érzelmi eltávolodás is van. Így még nehezebb a dolgod.


Nekem anno fél év együtt járásba került,mire megtörtént a dolog,no de ott a csaj részéről tombolt a love,meg mi idősebben kezdtük egy jópár évvel.

2014. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet h zaklatták, és azért nem.
2014. dec. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azota mi lett?
2016. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!