Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban az, hogy olykor összevesztek, de nem ilyen durván, csak enyhén, idegesen beszéltek egymással ugye normális?

Figyelt kérdés
Szóval ez nem jelenti azt, hogy nem lennénk jó pár, mert nagyon kedveljük egymást.

2014. márc. 5. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Bizonyára normális, főleg hogy veszekedés közben senki sem nyugodt. :) Kivéve ha pszichopata.

Én nem szoktam veszekedni a barátommal. Nem jelenti azt hogy nem beszéljük meg a problémákat, csak általában igaza van, és olyankor felesleges is veszekedni. :)

Vannak akik úgy üvöltenek mint az állatok, 5 perc múlva meg semmi nyoma annak hogy összevesztek. Ez teljesen normális.

2014. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha utana kibekultok,akkor teljesen normalis dolog
2014. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem gyakori akkor igen, ha gyakorivá válik, miden napossá szinte, az nem jó jel.
2014. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Néha belefér meg nem is rossz, főleg ha van békülős szex is! :)

De mint írták ha mindennapos meg kis hülyeségeken is összevesztek az már nem jó jel.

2014. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom, mi nem kedveljük egymást a párommal, hanem szeretjük egymást....


Egyébként teljesen normális, ha néha kicsit idegesebbek vagytok, csak hirtelen felindulásból ne vágjatok egymáshoz olyan dolgokat, amiket nem gondoltok komolyan.

2014. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi elég sokat vitatkozunk, de egy kívülálló számára még vicces is lehet... Mert fogjuk közben egymás kezét, vagy ölelkezünk, úgyhogy a vita közben is imádjuk egymást.. :D Meg aztán mi minden apróságon össze tudunk kapni (múltkor azon, hogy a növények tudnak-e szervetlen anyagból szerveset előállítani...emiatt nem beszéltünk egymással fél órát..:D)

De mindig kibékülünk. Ettől "nem unalmas" a kapcsolat.. :)

2014. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Két ember között mindig vannak súrlódások, ez elkerülhetetlen. Az is megesik, hogy kiütközik az egész napi stressz, frusztráció, vagy éppen a fronthatás, és esetleg emelt hangon vitáznak. Nincs ebben semmi.
2014. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb, ha minden probléma azonnal felszínre, megbeszélésre kerül, mintha gyűlne magatokban, és mikor már tele a pohár, akkor robbannának ki az érzések, indulatok, mert az sokkal nagyobb veszekedéssel járna.

Egy jó kapcsolatban az ember nem a másik ellen, hanem érte veszekszik.

2014. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a férjemmel nem "kedveljük", hanem "szeretjük" egymást, még inkább "szerelmesek vagyunk" egymásba. Nézeteltérések, viták lehetnek, azok közöttünk is vannak néha, de igyekszünk mindent azonnal megbeszélni, s az elmúlt 3 évben még egyszer sem emeltük fel egymásra a hangunkat. Exemmel anno már 2-3 hónap után röpködtek a tányérok. Az a kapcsolat 7 évet bírt ki.
2014. máj. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam együtt maradni olyan férfival akivel nem lehet értelmes emberek módjára megbeszélni ha gond van, aki csak veszekedni képes....veszekedjen saját magával...


Szóval nekem ez nem megy. Olyan férfi lett a férjem aki ebben szerencsére teljesen partner, és mi beszélgetünk, nem veszekszünk.

2014. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!