Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire kedvelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire kedvelitek ha egy fiú ilyen?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem a "bújós" lányokat, és nem zavar hogy ha ez nyilvános helyen is így van.

Nyilván mértékkel, de nekem ez nagyon tetszik.

A másik pedig az, hogy sokszor felmerül itt ezen az oldalon is a kérdés, hogy ha együtt alszik egy pár akkor mindig van e szex. Na hát ezzel kapcsolatban én azt mondom, nekem sokszor elég volna, hogy együtt alszunk, így is nyilván van fizikai kontaktus de mégsem feltétlenül szex.

Ez probléma?


2014. jún. 18. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen nekünk sex kell
2014. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
No problem ! ez a normális :-)
2014. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem fiúként probléma, ha nincs szex, igen... !

:D


De aludni azért mindenki szokott, erre még nem gondoltál?

2014. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én egy évig voltam együtt a párommal szex nélkül, a megismerkedésünk után 1,5 évvel szexeltünk előszőr, egy évig úgy aludtunk együtt., hogy nem volt szex, közös megegyezés,

perzse odabújás volt, csók és kis tapizés is, de szex nem!


ki lehet bírni :)


25f meleg

2014. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Legközelebb 2x átolvasom a fogalmazásmód miatt a szöveget, mert mindig talál valaki támadási felületet :D

Komolyan szokott mindenki aludni? Ne már :D

Arra gondoltam - bár nyilván te is jól tudod - hogy ha a pár egyik tagja a másiknál tölti az éjszakát, akkor nálam az nem feltétlenül jelenti azt hogy biztosan lesz szex. Ennyi. Remélem így már ok

2014. jún. 18. 12:22
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Most ha jól értem, azzal próbálsz csajozni, hogy nem áll fel rendesen a farkad, csak úgy két-három naponta? Nagyon szexi. Minden lány veled akar majd ezentúl basz-ni.
2014. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Barátom ha tudnád mennyire rosszul érted :D

De hogy ezt tényleg honnan, milyen módon sikerült ilyen szépen "összeraknod"... Na mindegy, szövegértelmezésben gyenge vagy, sebaj.

Feláll az rendesen, nincs gond vele, mindössze annyi hogy nem igénylem annyira nagyon gyakran magát a szexet, de a párom közelségét igen.

2014. jún. 18. 12:41
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Fekszel álló farokkal, a csajod ránéz, te meg mondod, hogy "áá, neem, most nem miattad áll, aludj csak, úgysincs kedvem dugni veled, ma alvós nap van".
2014. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor eddig valószínűleg nem igazán volt meg a kémia közted és a lányok között.
2014. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagyon örülnék ha találnék egy ilyen fiút, aki akar ítéljen el..
2014. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!