Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudom elfelejteni még fél év után sem az ex pasimat?

Figyelt kérdés
Ő is sokat beszél a szüleinek rólam hogy megbánta hogy szakított velem meg ilyenek és mindig keresi a társaságom.. Ebből még kisülhet valami jó??
2014. jún. 18. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Miért szakítottatok?
2014. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2014. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:
azért nem tudom mert nincs más és adja magát, hogy akkor rá gondolsz ha épp magányos vagy és semmi jó nem sülhet ki belőle.. ami elsőre nem ment, az másodjára sem fog menni.
2014. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez azért van így, mert a szakítás után abban a fél évben tápláltad iránta az érzéseket, és így értelemszerűen nem tudtál tovább lépni.


Ha nem foglalkoztál volna vele egyáltalán, sem pedig azokkal a dolgokkal amik hozzá kötnek, már pár hét múlva egyfajta enyhe túllépést kellett volna érezned.

2014. jún. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!