Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártunk, most meg már szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártunk, most meg már szerinte semmi nem volt köztünk, mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tehát 3 hónapig együtt voltunk, ma meg kiderült, hogy ő csak barátként tekintett rám, igaz hogy eddig minden találkozásunkkor csókolóztunk beleértve az elsőt is, ma meg kiderült, hogy ő csak barátként tekintett rám.

Kiderült, hogy mikor a tenyerére írta a nevem és mellette volt egy szívecske, úgy fényképezte le magát az szerinte csak barátságból volt, barátságból csókolózott velem s barátságból irkált anno vissza nekem szíveket. Most azt sejtem, hogy van valaki más a háttérben.

Onnan is gondolom, hogy ő írta: egyre jobban kőszívem lesz és nekem senki nem fog kelleni, mondom neki, mért lesz kőszíved? Válasz csak annyi volt: már 3. kérdezed, ne fárasszál.

Első napirendi kérdésem, hogyan vészeljem túl azt az időszakot mikor bizonytalanságban élek, második hogy szívassam meg? Lehet erre az első napirendi pont teljesítése után nem fogok a másodikra gondolni.

Kicsit azért eléggé paradoxon a dolog, hogy az első barátjával 1 hétig volt együtt, de nem csókolózott vele, velem meg igen igaz mi nem voltunk szerinte együtt :D


2014. jún. 19. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hat ez bonyolult
2014. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor fejtsd ki, nekem is komplex, most így hogy ma 6kor kéne kelnem, elég durván melbe vert, főleg úgy, hogy a haveri köröm válaszát tudom(mert ismerem őket)/hallottam őket...
2014. jún. 19. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak szivat most evvel a dumával. Fiú vagy lány?
2014. jún. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van:.

1.Összezavarodott.

2.Valami miatt megijedt és meghátrált.

3.Van egy harmadik.

2014. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ö lány én meg fiú
2014. jún. 19. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!