Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap vettem el a barátnőm...

Tegnap vettem el a barátnőm szűzességét! Ma szólt hogy nincs rendben valami mert nagyon fáj neki! Ö utánna nézet és mondta hogy szerinte valami fertőzés van a háttérben! Ilyenkór mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ovszer nélkül csináltuk

Fogamzásgátlót szed

Bele élveztem


Ezek befolyásolhatják?



2013. nov. 25. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha te nem voltál szűz, akkor elkapott valamit tőled.
2013. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Menjen nőgyógyászhoz, sajnos előfordul az ilyesmi. Lehet, hogy téged is kezelni kell majd.
2013. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Általában az első alkalom után a nőknél jelentkezik fájdalom, esetleg cseppenkénti vérzés. Ha nem múlik el pár napon belül, menjen nőgyógyászhoz, ha elmúlik, akkor nincs gond. Nem kell azonnal fertőzésre gondolni, a fájdalom normális. ( van akinél nincs, van akinél tompa érzés, olyan mint pl a nőgyógyászati vizsgálatnál, van akinél erős nyilalló. Egyénenként változó). ( egészségügyis hozzászóló voltam. :) )
2013. nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap után még nem jelentkezhetnek a fertőzés tünetei, ha pl. elkapott volna tőled valamit. Kb. 3-7 nap mire kialakul.

Mi fáj neki pontosan?

2013. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fertőzés, az nem jön elő fél nap alatt.

A frissen elvesztett szűzessége okozza a gondot, pár nap alatt elmúlik. Ha mégsem, akkor doki.

2013. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
0%
Az én problémámra is írjatok :(((
2013. nov. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A fertőzésnek más jelei is vannak. Pl. hirtelen megnövekedett hüvelyi folyás, aminek más lehet a színe, az állaga, a szaga, mint a szokásos. Illetve társulhat mellé viszketés, égő érzés.

Amennyiben ezek nincsenek, akkor nincs fertőzése a barátnődnek.

És ha éppen el is kapna valamilyen fertőzést, annak kell pár nap, mire az megmutatkozik. Ha fertőzése van, azt biztos nem tőled kapta el, hanem illemhelyről, vagy a saját szervezetében alakult ki a hüvelyflóra felborulása miatt.

Viszont ha tényleg nincs más tünet, csak a fájdalom, akkor nagy valószínűséggel a szüzességének az elvesztése okozza és majd elmúlik.

Lehet hogy nem volt annyira benedvesedve, mint kellett volna és kicsit megsérült a hüvelye. Majd rendbe jön.

2013. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta h a pisilés fáj neki...nagyon ég neki és folyamatosan pisilnie kell és nagyon fáj neki.
2013. nov. 25. 11:50
 9/21 anonim ***** válasza:

Nincs fertőzés fél nap alatt..


Új neki, fáj neki, sérült a 'szűzhártya'. Semmi baj, a következő már ennél is jobb lesz. :)

2013. nov. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tünetekkel felfázott vagy valamilyen húgyúti fertőzése van.
2013. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!