Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek csajozni, félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek csajozni, félek a nőktől! Leblokkolok és zavarba jövök tőlük. Már pusztán akkor is ha az utcán szembe jönnek velem. Évek óta nem beszéltem a családtagjaimon kívül egy nővel sem. Tudom hogy így soha nem lesz párkapcsolatom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

24 vagyok, 16 éves koromtól 21-ig volt barátnőm. Első kapcsolat. Az egyetem alatt már összeköltöztünk, utána amikor elment dolgozni, akkor hagyott el egy munkatársáért. Azóta kb. a család női tagjai kivételével nem beszéltem nővel. Úgy 3 éve. Munkám kapcsán nem kerülök kapcsolatba a másik nemmel, baráti társaságom nincsen. A munkatársakkal megyünk el néha valamerre, az az egyetlen kikapcsolódásom.

Már attól zavarba jövök ha meglátok egy nőt az utcán hogy jön velem szembe. Főleg ha egy jobb nőről van szó. Rá se merek nézni, alig várom hogy menjen már el mellettem.

Tudom hogy így soha nem lesz senkim már életem végéig, de nem tudok mit tenni ez ellen. Valahogy úgy érzem, hogy a nők egy magasabb szinten állnak mint én és a puszta pillantásommal megalázom őket. Elég nagy gondot jelent ha a boltban is csajok az eladók, próbálok nem kapcsolatba kerülni velük.

Külsőleg fogalmam sincs hogy milyen lehetek. De tényleg. Barátnőm dicsért mindig, azt mondta hogyha nem néznék ki jól nem is lenne velem (nekem mindig nagyon jó csaj volt, mert szerelmes voltam belé, de utólag megnézve a régi és a mostani képeit szerelem nélkül, tényleg jó csaj volt). Meg mindig féltékenykedett (szerintem alaptalanul mert semmi esély nem volt arra hogy bárki akarjon tőlem valamit). Kondizni 7 éve járok, testileg rendben vagyok úgy érzem. Bár úgy is csak a fej számít ismerkedéskor, azt meg nem tudom osztályozni. Képet nem fogok küldeni senkinek! Szerintem 10-es skálán 1-3 között lehetek valahol.


Valami tanács kéne hogy merre induljak. Ez a "mozdulj ki, találj hobbit" dolog nem jött be. Próbáltam de nem tudtam elengedni magam és feszélyezve csak elriasztottam az embereket. Ha meg egyedül elmegyek egy koncerte vagy csak sétálni akkor nem mehetek csak úgy oda vadidegenekhez. Most is voltam egy hétvégét Zamárdiban. Strandoltam, sétálgattam, ilyesmi. Nem ülök a négy fal között.



2014. jún. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Pszichológus fele indulj, az segíteni fog. Hajrá.
2014. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%

Szerintem azzal kéne kezdened valamit, hogy nem nézed le magad, a nők is ugyanolyan emberi lények, mint te. Kezd azzal, hogy az utcán igenis a szemükbe nézel és ha mész a boltba vagy valahova, már csak azért is a női eladókhoz menj oda. Hidd el, egy idő után már nem fog gondot okozni, de ehhez bizony szembe kell nézned a félelmeiddel.

És már elmondhatod magadról, hogy volt barátnőd, sokaknak még ez sem jutott ennyi idősen. Úgyhogy tessék értékelni magadat, van munkád, jársz kondizni és nem ülsz a négy fal között, ahogy írtad. Szóval nincs miért szégyenkezned, csak a félelmeidet kell leküzdened. Kitartás és sok sikert! :)

2014. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán kitapasztaltam, h mennyit igyak ahhoz h már lazán nyomjam (4-5 sör, vagy 1 üveg bor volt a kezdés :), viszont még nem rúgok be, és lehetőleg ne látszódjon rajtam. Aztán egy idő után már pia se kell, ha felszakad az emberben a gát, h nem nagy dolog.
2014. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xSURldy2EJE&list=PLt3u9VXV3U..

most néztem meg, egy kis lelki fröccs bár angol tudás nem árt:D

2014. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a kérdés merült fel bennem, hogy az első barátnőddel egyáltalán hogyan jöttetek össze?:D Tudom ,hogy nem megoldás hosszútávon, de ha egy kicsit iszol ismerkedés előtt az sem segítene? Valamennyire azért oldja a gátlásokat.
2014. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer erőt kell venned magadon és közeledni egy lány felé.


Velem is így volt sok csalódás végett fásultam be ennyire, beszélgettem lányokkal azért főleg ha tesómék, barátaim mutattak be akkor lazább voltam, de hogy nulláról induljak az sajnos sosem ment.


Én a kolléganőimnek köszönhetem azt hogy felszabadultabb lettem és elkezdtem magamtól ismerkedni a munkahelyemen belül amikor új részlegbe kerültem ahol jóformán alig ismertem valakit. ossz volt az elején de belejöttem és most már piti dolog nekem ez.

2014. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez azon ritka esetek egyike, amelyben tényleg megfontolandó egy pszichológus. Egy ilyen hosszú, majd megszakadó első kapcsolat könnyen hagy komoly gátlásokat az emberben, beszélj szakemberrel erről, jót fog tenni. Hevesi Kriszta pl. foglalkozik szexuálpszichológiával, nézz utána.
2014. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a nem mehetek csak úgy oda ismeretlenekhez dolog szerintem is igaz. Én nem régtől vagyok Pesten, és többen javasolták, hogy menjek ide meg oda, csapódjak oda másokhoz. De megnézném ugyanezeket az emberek mit szólnának ha ők lennének ebben a helyzetben. De visszatérva hozzád, hát ha már volt valakid évekig, akkor meg nem kéne igazából, hogy félj!
2014. jún. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért potozzátok le a hetest? Szerintem ezt már segítség nélkül nem lehet megoldani, vp olyan hobbi kell ahol vegyesen vannak emberek, csapat sportok. Ha nem célirányosan párt keresel csak beszélgetsz, változhat valami. Az első bar@tnőhöz pedig annyi. A volt feleségem barátnője tetszett mégsem ő lett a feleségem. A nő választ.
2021. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!