Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat azon hogy nekem soha nem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok. Eddig komolytalanabb kapcsolataim voltak. Csókolózni már csókolóztam, de tovább soha nem jutottam el. A pasik akikkel eddig volt dolgom úgy sem érdemelték volna meg. De ezt most nem fejteném ki. Én beleadtam mindent a párkapcsolatokba, de ők ezt nem értékelték. Nem nagyon szoktam itthonról kimozdulni, mert nincs hova. Csendes, visszahúzódó de egyben depressziós vagyok. Nincs egy szál életkedvem se a csalódások után. Rossz látni hogy velem egyidős nők már házasságban vagy együtt élnek valakivel. Barátaim pedig mind eltűntek a gimi után, már nekik is kapcsolatuk van.
2014. máj. 22. 11:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Pluszba nem azért írtam ki a kérdést hogy privátot írjatok.
2014. máj. 22. 12:00
 2/19 anonim ***** válasza:
hát akkor miért írtad ki?:) azért szerintem ne add fel:) jó kis kapcsolatok véletlenekből szoktak kialakulni:)
2014. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hmm... Érdekes történet, nagyon emlékeztet valakire... Amúgy meg hát... Szívás, tedd túl magad rajta. Azért tuti, hogy fognak küldeni privátot.
2014. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem azért hogy privátban boldog-boldogtalan írjon.
2014. máj. 22. 12:03
 5/19 A kérdező kommentje:
Kire emlékeztet?
2014. máj. 22. 12:03
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a depresszióval kellene előbb kezdeni vmit, ott lehet a kutya elásva.
2014. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ha vegig erre gondolsz es ezen filozol sosem lesz...menjel picit szocializalodj. Most nem a diszkora gondolok, ott nem nagyon talalsz majd komoly kapcsolatra vevot. Menj el sportolni vagy iratkoz be egy tanc kurzusra vagy valami olyasmire amit elveznel es nezd meg, hogy tobb embert fogsz megismerni es jobb kedved is lesz tole. Hidd el egy pasinak sem kell egy olyan no, akirol messze latszik, hogy depresszios es semmi eletkedve.
2014. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A ráadás kommenteddel el is mondtad nekünk, miért vagy ott, ahol.
2014. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Tényleg nem lesz kapcsolatod ha nem találkozol emberekkel raadásul a viselkedéseddel elijeszted akivel mégis..


Nem fog radtörni a herceg otthon.

2014. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Bizony,jól írták eddig előttem.A depi az hazavág rendesen.Ha nincs életkedved sajnos az meglátszik rajtad is!Változtass meg mindent gyökeresen,válts életmódot,ismerkedj,nyiss a világ felé,mert így csak ki leszel használva márha valaki rádnyit!

Több önbizalom kell,és komunikállni.

2014. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!