Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is idegeskedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is idegeskedtek azon hogy nem vagytok elég jók barátotoknak ha előttetek volt pár kapcsolata lényegesen idősebb nővel?

Figyelt kérdés

már persze ha ilyesmi helyzetben vagyok..

én engem ez sokszor frusztrál..:S más is érzet már így ?



2013. máj. 16. 03:27
 1/5 A kérdező kommentje:

*már persze ha ilyesmi helyzetben vagytok..

a kérdés első sorban : lányokhoz szól.

2013. máj. 16. 03:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos jó vagy neki! <3 :)
2013. máj. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, miért kéne idegeskednem miatta?
2013. máj. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érezne semmit irántad akkor nem lenne veled a ha valaki valakit szeret akkor nem a kor külömbség határozza meg szerintem
2013. máj. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben vagyok. A barátom egy milf-hajhász volt. :DD Én meg jelentősen fiatalabb vagyok nála.


Én röhögtem rajta. Meg kíváncsi voltam mit tud, amivel az idősebb nőket is felszedte? De azt nem gondoltam egy percig se, hogy nem lennék neki elég jó. Ha ez így lenne, nem lenne velem. És a kor még nem jelent semmit, lehet valaki béna, attól még, hogy idősebb. Nem feltétlenül, de elképzelhető.


22L

2013. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!