Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm beleolvastott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm beleolvastott a facebook üzeneteimbe. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
5 percre hagytam a gépemnél. Előtte láttam, hogy nézegette a saját oldalait, lementem, aztán az előzményekbe láttam, hogy mielőtt kijelentkezett volna facebook-omból megnézte az üzeneteket, és utána lépett be a sajátjába. Azt a lányt nézte, akivel jóba vagyok, de nekem azt mondta nem féltékeny. Nem leszidni meg vitázni akarok, de szeretném megoldani. Ez lehetséges? kellemetlenül érzem amgam ebben a helyzetben.
2014. jún. 20. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor még is csak féltékeny. Szerintem máskor ne hagyd a facebookod nyitva előtte és ha rákérdez, hogy miért jelentkezel ki, akkor mondd meg neki, hogy mert láttad, hogy böngészi és fordított helyzetben ő is ezt tenné. Mindezt persze finom hangnemben. Majd kérdezz rá, hogy mi az oka, hogy nem bízik benned. Mert hogy ezek szerint nem bízik. De az is lehet, hogy csak kíváncsi volt.
2014. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem most már csak a szakítás a megoldás! De előtte lesd ki, filmezd le, ahogy az üzeneteid olvassa, majd üvölts rá, mint a sakál, hogy "Féltékeny kva, most azonnal szakítok veled áárrrrghhh!!!", aztán ha erőszakosan reagál, akkor köpd le. Utána szépen tessékeld ki az ajtón. Mindezt persze a filmen.


Másnap reggel pedig tégy úgy, mintha bocsánatot kérnél. Hívd át magadhoz egy romantikus ebédre, pezsgővel eperrel. Amikor elindul, és már nem elérhető Facebookon, tedd ki az üzenőfalára az előző nap esti felvételt :D

2014. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Szart kevertél? Akkor edd meg. Nem kevertél szart? Nincs miért parázni.
2014. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1.) Természetes, hogy párod féltékeny egy másik lányra akivel jóban vagy... persze ha ez beteges méreteket ölt, az problémás, de egy kis féltékenység egészséges. Amíg nincs mit titkolni, nem gáz. Sok pár ismeri egymás jelszavát facebookhoz...sőt a facebook le van szarva, én olyan intim és személyes dologhoz is megosztottam a jelszavamat bnőmmel, mint a Blizzard és WoW. accountom!
2014. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
üss a kezére!
2014. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 4:

Öreg hiba. Miután én szakítottam az exemmel rengeteg időmbe telt, mire mindenhol megváltoztattam a jelszavamat és a mai napig azon parázok, hogy valamit kihagytam. Pedig nem én voltam az, aki megcsalta és kihasználta a másikat...


A kérdésre a válaszom, hogy szard le. Engem sem érdekelt, ha belenézett az üzeneteimbe, mert nem volt olyan, ami rá nézve sértő lehetett volna. Fordítva már nem így volt és adódtak is kellemetlen pillanatok.

2014. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem láthatott semmi olyat... engem az zavar, hogy leselkedik. felhozzam neki a témát?
2014. jún. 20. 12:11
 8/11 anonim ***** válasza:

#6-os. Ebben igazad van...mi viszont több mint 8 éve együtt vagyunk, van közös gyerkőc és lakás...tervezzük az esküvőt...gimnázium óta együtt vagyunk. A lány többet tud rólam/jobban ismer mint én magamat :D

Amúgy teljesen igazad van, de az én esetemben ilyentől nem tartok :D

#4-es voltam

2014. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"én olyan intim és személyes dologhoz is megosztottam a jelszavamat bnőmmel, mint a Blizzard és WoW. accountom"

Ezen sírva röhögtem B+! A hét beszólása volt. :D LOL

A kérdezőnek meg: A csaj féltékeny ez egyértelmű. Legközelebb ne hagyd nyitva. De ha nem arénázott vele és nem látott semmi olyat ami neked árthat akkor semmi gond.

2014. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
No, nekem meg a volt párom olvasott bele az én üzeneteimbe...így tudta meg, hogy bulit szervezek neki...érdekelte, hogy miért beszélgetek azokkal a pasikkal, és a szemem előtt fogta magát és odaült...és elkezdte olvasni... Pedig nem volt féltékeny, mert úgy dobott ki az életéből, mint egy zsepit.... Nem csak a nők a féltékenyek mindig..... Tuti h féltékenységből volt..ha meg majd már nem féltékeny...kidob az életéből...van ilyen...
2014. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!