Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szerelmes vagyok belé, de nem viszonozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit 4 hónapja ismertem meg, és minden nap folyamatosan órákat beszélgetünk. Már vallottam neki őszintén szerelmet, de visszautasít, hogy "csak barátok". De én nem akarok csak barátja lenni, annyian elküldtek már így, és a lányok nem tudják, hogy ez milyen rosszul esik... Csak úgy elfelejteni, elhagyni, véget vetni ennek az egésznek nem tudnék. Ráadásul rengeteg a közös bennünk, szinte minden, és még közel is lakik. Mit tegyek? :\


16F, ő 15.


2014. jún. 21. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Úgy is elfogod felejteni, sőt ha így folytatod, előbb-utóbb meg is utálod majd :)
2014. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Nem erőltethetsz rá semmit.
2014. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ő is számít rám, meg ha csak úgy otthagynám.. annyira rossz, hogy nem tudom mi a helyes döntés :(
2014. jún. 21. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Most mondtuk el. Hagyd ott.
2014. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, végül is... azért köszi.
2014. jún. 21. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a döntést el kell fogadnod!


Tudom milyen érzés ez neked én is így vagyok ezzel 21 éves koromig csak a csalódás ért egy barátnőm sem volt csak próbálkoztam.

Ha nincs meg a kölcsönösség akkor akármennyire is sajnál meg téged egy lány nem fog működni a kapcsolat, amit egy idő után be is fogsz látni. Én ezt tapasztaltam mert egy lány megsajnált és azért járt velem 2 hónapig hogy tanuljak ebből hogy ha nincs meg a kölcsönösség akkor kár tovább küzdeni és ebből tanultam leginkább. Nagyon pocsék érzés volt de barátilag mellettem állt és segített felépülni. fél éve ismertem meg egy lányt ő általa akivel viszont összejöttünk mivel a lánynak régóta szimpatikus voltam mert sokat látott már és a csaj azért is mutatott be neki hogy akkor ismerjük meg egymást.


Nem bántásból de tényleg felejtsd el. Vagy fogadd el a barátságot, és idővel jobb lesz.


Ez van ezt el kell fogadnod!

2014. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!