Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok, akárhányszor próbálom elfelejteni az illetőt, közömbös vagyok iránta, ő mindig felbukkan, provokál és újra lángra lobbannak bennem az érzelmek. Miért csinálja ezt? Ő is viszonozza az érzelmeim, vagy játszik?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán megkérdezhetnéd tőle.
2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van bennem egy olyan, hogy nem mutatom ki az érzelmeim, mert a végén még azt hiszi, hogy bele estem. Ami valójában igaz is. Lehet ez se normális dolog...
2013. szept. 23. 19:14
 3/12 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen...és tapasztalatból mondom h semmit nem érez irántad,csak szórakozásra vagy neki jó.próbáld teljesen kiiktatni az életedből. tudom h nehéz mivel nekem is az volt,egy ideig reménykedtem is h na majd most végre értékel..egy szart..ne állj vele szóba,nehéz lesz megállni,mondjuk nekem az is segített h vhogy egy időután ki ábrándultam belőle...

kell neked egy olyan alak aki csak akkor keres meg ha épp nincs neki jobb és csak unaloműzésre vagy neki jó?

2013. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hogy erted, hogy felbukkan? rad ir, vagy ilyesmi?
2013. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem ír rám. Segít rajtam, rám adja a kabátját, mosolyog, ha meglát, néz, keresi a társaságom, megérint amikor csak tud. Minden elképzelhető jel. Utána meg le se sz..!
2013. szept. 23. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló, hogy nem tudja, hogy beleszerettél. A férfiak nem látják az ilyet, főleg ha titkolod. Csak örül a társaságodnak. Szerintem add a tudtára, mondd el neki és ha tetszel neki, akkor ő is belédszerethet.
2013. szept. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy túlértékeled a gesztusait, és fogalma sincs róla, hogy epekedsz, ezért nem is tudja, hogy viszonoznia kéne bármit.

Vagy élvezi ezt a játékot, és mindenkivel így viselkedik.


Vagy...mittudomén:-)Kérdezd meg őt is erről.


N/30

2013. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne talalkozz vele es egy ido utan elfelejted! :)
2013. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as ez nem lehetseges. En is ebben a cipoben jarok, valahayszor tovabb lepnek, ir valamit, megjelenik az eletemben. Most pl epp egy randin voltam,amikor o is felbukkant 2 honap utan. Mintha erezne, amikor el akarok szakadni.

Amugy kerdezo, szerintem is az a gond,hogy en is gondosan titkolom, hogy tetszik, jobban mint egy barat, mert nem akarom elijeszteni. De mar ott tartok, hogy mindegy, lesz ami lesz. Valahogy ravezetem.

2014. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, írhatnék privát üzenetet.? :)
2014. febr. 14. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!