Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők egyszerűen menekülnek a tartós és nyugodt kapcsolatokból?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Ez most csak provokáció, igaz? Igaz?!

Ez nem így van.

2014. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyenben vagyok 2 éve. Eszem ágában sincs menekülni, megtaláltam a tökéletes férfit.
2014. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem provokáció. Egyszerűen egy kapcsolatom sem működik 3 hétnél tovább. Anyagilag minden adott, ronda sem vagyok, de mégsem megy.
2014. jún. 21. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem. És mivel nem akarnak veled lenni a nők 3 hétnél tovább, ezért nem veled van a baj, hanem velük. Az összessel.
2014. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 1:

A fsazt nem. Ezt mondjuk én is megerősíthetem és nem csak három hétről, hanem az én esetemben mondjuk három évről van szó...

2014. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a 3 év az már tartós kapcsolat.
2014. jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5: ha már személyes dolgokat hozunk fel, nekem is volt egy hosszú, tartós és nyugodt kapcsolatom. A fene se menekült belőle. Némi tapasztalat alapján nagy hiba általánosítani, bár tudom, az a divat. Azért nem kell minden nőt megbélyegezni és azonnal ugrani, hogy "dehogynem!" , lenyomjátok a saját álláspontotokat a másik torkán. Igen, vannak olyanok, akiknek a futókalandok kellenek. De ugyanúgy ott vannak a hosszútávra tervezők is.
2014. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell a pasiknak azonnal ilyen világfájdalmas következtetéseket levonni? Menekülnek? Dehogy... talán bennetek nem lehet a hiba, ha nem állapodik meg mellettetek?
2014. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Általánosítás. Tőled menekülnek, nem a tartós és nyugodt kapcsolatoktól.


28 éves vagyok, 4 éve együtt a férjemmel, ő 25 éves. 2,5 éve vagyunk házasok. Nyugodt és boldog életet élünk, dolgozunk, barátokkal, családdal találkozunk, szórakozunk, imádjuk az életünket.


Igen biztos a többi nővel van baj, az összessel, még véletlenül sem veled.....-.-

2014. jún. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!