Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mert nem akar velem osszejonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem akar velem osszejonni? En hibaztam?

Figyelt kérdés
Az egyik osztalytarsamnak masfel eve megtetszettem es elkezd velem flortolni es beszelni es folyamatosan bamult a szunetekben az orakon. Aztan megkerdeztem tole, hogy szeretne e valamit erre azt mondta, hogy igen de baratnoje es barmi megtortenhet minden nyitva all. Azutan nem beszltunk de allandoan bamult es flortolt velem. En meg persze bele szerettem. Novemberben azt mondta a legjobb baratja, hogy adjak neki idot mert szeret engem. Amikor szakitott egy csajjal egy honapi jaras utan a csaj oda jott hozzam es azt mondta, hogy en vagyok a vilag legnagyobb k-ja mert elszerettem a fiut. Mind a mai napig allandoan bamul en egyszer nehany honapja irtam neki egy uzenetet, hogy dontse el, hogy mit akar mert ez igy nem megy. Egyebkent allandoan minden gaz helyzetbol kihuzott amikor oran volt valami peldaul ha nem volt matek hazim akkor ő is azt mondta, hogy neki sincs oedig kituno tanulo es pontosan tudom, hogy mindig kesz a hazija meg hasonlo ilyen szituaciok voltak orakon. Es ez igy megy masfel eve es akarhogy probalkozom nem tudom elfeljteni es tul lepni rajta pedig mas fiuval is megprobaltam de nem sikerult pedig nagyon szerettem volna. Szerintetek mert csinalja ezt? En hibaztam ha igen akkor hol?
2014. jún. 21. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mert r*banc vagy.
2014. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy elhidd, amit az 1-es mond (kicsit már unalmas ezt hallani)


A helyedben "ultimátumot" adnék a srácnak: ha akar valamit tőled, akkor lépjen, ha nem akar semmit, akkor hagyjon téged békén. Ha továbbra is csak flörtölgetni akar veled, de összejönni nem, akkor hagyjad (tudom, hogy nehéz).

2014. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Probalom folyamatosan es tovabb is akarok lepni de mindig csinal valamit, hogy ez ne sikeruljon......
2014. jún. 22. 06:06
 4/4 anonim válasza:
Mond neki: EZ NEM FOG ÖSSZEJÖNNI KISHAVER (kicsit felig kiabálva félig beszélve) és 100% hogy lesz'll rólad ne cseszd el egy másik ember életét ha kitűnő tanuló maradjon is az örüljon neki.
2014. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!