Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 eves fiu vagyok, es meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 eves fiu vagyok, es meg nem volt baratnom. Imadom a Bulikat, NightClub-okat. A kinezetemmel szerintem nincs gond, szeretek meno ruhakba jarni, apoltsag is rendben van, de valahogy sehogyse akar osszejonni a dolog. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 16. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Kezdeményezel te eleget? :P Amiket így leírtál az elég... hát hmm :) Komolyra fordítva, nem tudom miért/mitől nem akar összejönni, szerintem próbálkozz nyugodtan, fel a fejjel:P

De így nem nagyon tudjuk megmondani neked... De lehet ez normális. Nem kötelező semmi.

(16, L)

2008. nov. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl görcsösen várod azt, hogy legyen valaki. Semmi gond nincs azzal, hogy 17 évesen még nem volt barátnőd. Élvezd az életet, bulizz ahogy írtad, aztán majd ah nem számítasz rá, akkor fog jönni a nagy szerelem. Ne gondolj folyamatosan erre!

Sok sikert!

2008. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom köze van a kérdésesdhez annak is, hogy körülötted már vannak fiúk, akik rendesen barátnőznek :)

Ne aggódj, nekem a baráti körömben mindenkinek van barátja, és egyszerűen be nem áll a szájuk, hogy milyen sms-t küldött nekik a kicsi szerelmük, és még meg is mutatják nekem... Hát mondom kösz :)

Pedig rengeteg visszajelzést kapok, jobban adok magamra, mint bármelyikőjük, mégsem viszem túlzásba, hát ez van :)

De ha már kiszemeltél valakit, akkor menj oda hozzá, főleg bulikban, ott könnyű ám ismerkedni :) Lehet, hogy rád is vár valahol a sok lány közül, aki dettó ebben a helyzetben van!

De egyébként ne félj, semmivel sem vagy lemaradva :)

2008. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
kemény dolog a kamaszok élete.
2008. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hat night clubban, meg ilyen helyeken foleg egyejszakas kalandok jonnenek, ha jonnenek. "normalis" helyeken probalj ismerkedni szerintem.

en is jartam ilyen helyekre, de sose fiuzni, hanem meglevo tarsasaggal ereztem jol magam.

2008. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem pedig lehet bulikban ismerkedni, csak nem egyéjszakás kalandot kell keresni!
2008. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

mutatsz képet magadról???

könnyebb eldönteni mi a probléma

2008. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Meg van idod baratnot talalni. De nem ertem,h miert nem sikerul,ha a kinezeteddel nincs baj ahogy azt allitod,akkor talan a hozza allasodal van baj. Probalj minnel kedvesebb lenni egy lannyal,figyelj arra amit mond es legy egy kicsit batrabb ha ismerkesz es biztosan talalsž úalakit. De ne kezdj bele tul komoly kapcsolatba ilyen fiatalon mert annk a vege nem tul jo. Elpazarlod a fiatalsagodat ha nem sikerul a vegen. En mar bele estem a hibaba . Most meg neha ugy erzem,h meg szeretnek bulizni es ismerkedni. Persze vannak kivetelek akiknek bevallik ez is. Csak legy bator es menni fog! Szurkolok
2013. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!