Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűrűt vennék szülinapjára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt vennék szülinapjára a barátnőmnek, és magamnak is. Egymás nevét gravíroztatnám bele. Hol lehet rendelni, kapni párban (matt) gyűrűket? NEMESACÉL! (többi lent)

Figyelt kérdés

Elég nagy bajban vagyok, 2 hetem van az egészre, már hónapja nézegetek mindent, Székesfehévráon minden boltot körbejártam, sehol sincs párban gyűrű. Neten nézelődve találtam pára, pl extreme silver oldalán. Lehetőleg jó lenne ha ki jönni a 2db gyűrű 5-6ezer forintból. Összesen a gravírozással együtt pedig 10ezerből. (Mindegyikre csak 1 név.) A baj az, hogy kértem a barátnőmtől kölcsön egy gyűrűt, hogy lemérhessem az átmérőjét, hogy mekkora kell neki. 16,1-2 tized tehát ez 51-es gyűrűméretnek felel meg., az a baj ezzel, hogy a nővéremnek is ugyan ekkora az ujja, de a gyűrűjei viszont kisebbek. Amit lemértem a barátnőm gyűrűje, az egy nagyon vékony kis gyűrű, viszont én 6-8mm vastagságút szeretnék, mert ebbe lehet gravíroztatni. Igaz, hogy vastagabb gyűrűből nagyobb kell?

0.3-0.4 mm nem fog számítani ha esetleg tévednék? Lehet hogy 51-est rendelnék, és neki mondjuk vastagabb az ujja pl 52-53as? Egyébként ez a vékony kis gyűrű elforog az ujján. A boltban lemérettem mekkora, azt mondták 50es, lehet én tévedtem egy picikét, bár 50-51között 0.2mm különbség van. Szóval 6-8mm vasatagsáágú gyűrűnek szerintetek jó lesz 51-es gyűrű?


Itt van a gyűrű pár, amit kinéztem:

Női:

[link]



Férfi: [link]


lehet most pont nincsenek olyan méretben, amire nekem lenne szükségem...



2014. jún. 22. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Hallod minden ékszerboltban van párban gyűrű. Méretre meg legegyszerűbb ha leméred, vagy elcsened a barátnőd gyűrűjét és az alapján veszel. De az is kellemes meglepetés lenne, ha séta közben behúznád egy előre kiválasztott boltba, hogy akkor válassz Édesem, hatásos lenne és a méret is oké lenne.


Viszont az összeget gondold át

2014. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy az összeget gondoljam át? Azért nem szeretném úgy, hogy na akkor most válassz, mert 1 az, hogy ennek pont úgy van értelme, hogy nekem is és neki is van. Márpedig minden boltban voltam Szváron, és sehol sem tudtak párban adni gyűrűt. A másik meg, oké, hogy megeszem neki, de nekem azt még valahol gravíroztatnom is kellene. Készen jobb lenni szerintem odaadnom.
2014. jún. 22. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem eljegyezni akarod akkor NE adj neki gyűrűt..félre fogja érteni..!!
2014. jún. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!