Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm nem foglalkozik velem, ha kérdezek valamit, akkor válaszol, de a hét eleje óta teljesen búskomor. Meg nem tudom, hogy ezek után örülne-e, ha vennék neki valamit valenti napra?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Te tudod milyen a kapcsolatotok. Ennyibol nagyon nehez barmit is mondani.


Viszont az biztos, hogy az ajandeknak oruni fog.


Lehetseges, hogy depresszios, mert tel van, stb...

2014. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TheHologram ***** válasza:
Talán beszéld meg vele, hogy mi a baja. Mert ha valamitől rossz a kedve, egy ajándéktól nem biztos, hogy jobb lesz. De szerintem a valentin nap hülyeség, nem csak akkor lehet adni valamit...
2014. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ajándéktól senki nem lett még szomorúbb, kivéve ha azért búslakodik, mert szakítani akar veled. :)

Válassz valami kedves ajándékot, vagy okozz neki egy hatalmas meglepetést valami szokatlannal. Talán az kizökkenti. Azt meg te tudod a legjobban, hogy mi az, amivel meg tudod lepni.

2014. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én azt találtam ki,hogy veszek neki 1 Szeretlek feliratú plüss szívet meg 1 valentin napi üdvözlő kértyát.Meg elviszem 1 valentin napi programra.
2014. febr. 11. 21:09
 5/6 anonim válasza:
0%
Már nem azért de nem gondolod hogy ez kicsit túl nyálas lenne?
2014. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az üdvözlőlapba mindenképpen írj néhány személyes sort, amelyben kifejezed, hogy fontos Neked, számíthat Rád stb.

Bár szerintem egy szál vörös rózsánál beszédesebbet aligha adhatsz, és ha ebből sem ért, akkor...

2014. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!