Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek mostvar vegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek mostvar vegre tullepni az exbaratomon? Nincs vmi konyv vagy cikk?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve szakitott velem nagyon ocsmany modon. Az onbecsulesem, onbizalmam lassan kezd visszaepulni.

Azonban hiaba voltam rengetek pasival meg se tudom ot elfelejteni, sajnos o volt az elso. Mit tudok tenni?


2014. jún. 22. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazi sült paraszt vagy
2014. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez azért van így, mert folyamatosan táplálod az exed iránt az érzéseket. Ha lefoglaltad volna magad, etávolítottad volna a tőle kapott tárgyakat, elkerülted volna azokat a helyeket, ahol közösen sokat voltatok, folyamatosan csökkentent volna a hozzá való kötődés.


Egyébként mit értesz azon, hogy "rengeteg pasival" voltál? Ők tudtak arról, hogy neked milyen gondjaid vannak?

2014. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Discoban ismerkedtem gondolom a discoba a pasik se hosszutavu kapcsolatert mennek. Meg mikor elmondtam nekik hogy az ex akkor ok is ott sirtak nekem. Egyik kutya masik eb.
2014. jún. 22. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
foglald el magad. Dolgozz. Remek lehetőség a meggyszedés:) De komolyan, törődj mással. Beszélgess. Erre vannak a szüleid.
2014. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

@Kérdező


A 2. válaszoló vagyok.


Azért ez az "egyik kutya másik eb" hasonlat elég erős, te meg nem gondolom, hogy olyan helyzetben vagy, hogy ítélkezhess az emberek felett. A "rengeteg pasi" pedig csak negatív színben állít be tőled. Állítod, hogy veled csúnyán elbántak, de az jön le, hogy éppenséggel te sem viselkedsz a legszebben.


Egy normális ember ugyanis eltávolítja az exétől kapott dolgokat, mellőz mindenféle olyan dolgot, ami rá emlékeztet, és arra koncentrál, hogy lelkileg rendbejöjjön. Ezt pedig nem úgy oldja meg, hogy végigmegy rengeteg pasin, mert akkor nem akarom kimondani, hogy mivé teszi magát, az emberek előtt és a saját szemében. Hanem például ott, hogy olyan irodalmat olvas, amely fejleszti őt, és elvonja a figyelmét az exéről. Itt azonban nem az olyan ócska cikkekre gondolok, amik látszólag ezekre a témára vannak kihegyezve, valójában azonban csak a fogyasztói társadalom megtévesztése a cél. Olvashatnál mondjuk a klasszikus világirodalom alkotásaiból, vagy ha mindenféleképpen szakemberről van szó, akkor Csernus dokitól, akinek értékes gondolatai is vannak.

2014. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem vagy te egy icipicit lenéző, attól még, hogy elolvastál pár dolgot NEM állsz senki ölött se!
2014. jún. 23. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem állok senki fölött, ezt magam sem állítottam, bocsánatot kérek, ha megbántottalak, nem volt szándékom. Azonban abban teljesen igazad van, hogy elolvastam néhány sort, és én abból a pár sorból vontam le következtetést, ez tűnhetett neked "lenézőnek", vagyis hasraütésszerűen írtam azt, amit írtam, hanem megalapozottan.


Viszont nem már nem az én hibám, hogy olyan képet mutattál magadról, amely annál negatívabb színben állít be, mint amilyennek gondolod magad. Én csak arra reagáltam, amilyennek te mutattad be magad, és rávilágítottam, hogy bizony benned is van hiba, amit észre kellene venni.

2014. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!