Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly problémák vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly problémák vannak a kapcsolatommal, intő jelnek vegyem, vagy próbáljam kijavítani?

Figyelt kérdés

Szóval leköltöztem a barátnőmhöz vidékre. Legalábbis nem teljesen vidék, de vidékies.


Én pesten lakásban is olyan voltam, hogy folyamatosan alakítottam, fejlesztettem a környezetemet, szelektáltam, értelmetlen dolgokkal nem nagyon foglalkoztam. Ami a hobbim volt az egyben az életem is.


Most itt vagyok náluk. Próbálom termővé tenni a kertet, de mindenhez rossz szájízt érzek. Múltkor például csináltam valamit, már nem emlékszem mit. Tök jól el voltam egyedül. Erre bejött segíteni (vagy kijött, már nem tudom) és veszekedés lett a vége, hogy hülyeséget csinálok, azt nem úgy kell stb.


Nem nagyon akar dolgozni amúgy, mármint pl kapálni sem, vagy. Nem is tudom szóval csinálok valamit, mondjuk ültetek növényt és nem tartja alapnak, hogy hozzon hozzá mondjuk vízet. Hanem ott lábatlankodik körülöttem, csapkodja a földet, ásikál, ha meg szólok neki, hogy útban van esetleg, inkább hozzon legyen szíves vízet, megy a veszekedés, hogy persze így, persze úgy.


A különbség köztem és közte, hogy én nem nagyon követek el hibákat, és ha mégis, igyekszem kétszer nem elkövetni őket. Ilyen alap dolgokra gondolok, mint hogy zárjuk az ajtót, hogy ne jöjjenek be a legyek. Szólok neki, megbeszéljük. Aztán zárjuk.


Majd tárva nyitva hagyja. Aztán becsukom utána.

Aztán megint nyitva hagyja. Becsukom utána. Szólok:

Reakció: - persze múltkor te is nyitvahagytad!

Aztán már hagyom a fenébe, én is nyitva hagyom és az eredmény az, hogy nem az én hülyeségem miatt de bejönnek a legyek.


Erre mondjuk bejön: aztán közli velem:

-ezek a k...a legyek! nyitva hagyod az ajtót!


Tehát termékeny jó környezetben vagyok, pénzem, pénzünk is van, jól halad az életem, de valahogy a legapróbb dolgokban nem tudok együttműködni a barátnőmmel, nem nagyon tudom már megkérni dolgokra. A kapcsolat elején úgy ugrott mindenre mint egy kiskutya, furcsálltam is. Most meg már inkább kerül, ha meg együtt vagyunk veszekszünk.


(most is tele van amúgy léggyel a szoba ahonnan írok, aztán mindjárt bejön a barátnőm gondolom, hoz valamit, közli majd, hogy "már megint gyakorizol" aztán tárva nyitva hagyja az ajtót és kimegy.)


Konkrétan az a felállás, hogy most náluk vagyunk, ezért nagyjából ezt a környezetet fejlesztjük amihez jogilag semmi közöm. Építem a lakrészét, segítek és emellett hogy iszonyat hálásnak kéne lennie megy ez a hangnem.


És lehet szándékosan, lehet indirekt módon de kezd ezzel elüldözni.


2014. jún. 22. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

"A különbség köztem és közte, hogy én nem nagyon követek el hibákat..."


Eddig olvastam, szimplán egoista vagy

2014. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja, most is csinált nekem tojás erre szar íze volt valamiért. Mondom ez valószínűleg már romlott, válasz:

-nem, külön megnéztük anyával.

mondom romlott:

-jó lehet.

add oda a kutyának akkor:

-ok

mondom: nem hiányzik egy szalmonella fertőzés vagy valami:

-jó tudom, felfogtam!!


szóval ilyenek.

meg úgy a családja se normális, azzal, hogy itt dolgozom, termővé teszem a kertet, stb, szerintem csak a saját éveimet rabolom és kisemmiztetem magam. Mert egyszer csak úgy dönt ez a nemnormális bagázs, hogy húzzak a rákba, aztán mehetek, talán a cuccaim se kapom mind vissza, vagy amit én vettem ide, azt sem, merthogy az az övéké, mert berendezési tárgy.


Szóval tartok egy kicsit.


Amúgy tényleg, egy ideje mindenben benne volt velem a barátnőm manapság meg arra is nehéz rávenni, hogy kimozduljunk, ha meg az első szavamra nem ugrik, mindenért könyörögjek órákat mint valami hülye?

Ez így nem megy.


Amikor meg felhozom a szakítás témáját még furcsább dolgokat csinál. Veszekszik, majd jön azzal, hogy öngyilkos lesz. meg elmegy innen és soha többé nem látjuk.

Mondanám hogy ok, menj amerre látsz, mert úgyis csak zsarol ezzel, de itt van minden cuccom, a fél életem, ha meg eltűnik nekem kell keresnem, a családja fog agyonverni.

2014. jún. 22. 14:57
 3/9 A kérdező kommentje:

Volt olyan is, hogy rinyált, hogy miért nem dugom meg, aztán jól megdugtam, aztán meg azt hallgattam, hogy "csak erre kellek, mi? hogy jól megdughass valakit"


Az a baj, hogy olyan hangnemet enged meg magának amit egyrészt azért sem kellene, mert még ezer lány van rajta kívül én meg még nagyon fiatal vagyok (24 éves) másrészt meg unintelligens dolog, mert eddig valahogy felfogta, hogy ha szóltam valamiért az azért volt, hogy haladjunk mindennel! kerttel, szobával, életünkkel.


És mióta nem érti meg a kéréseimet konkrétan csak döglünk egész nap itthon és várunk a csodára.


Múltkor nekiállt könyörögni, hogy menjünk el chipsért a 10 kilóméterrel odébb levő tescoba.

2014. jún. 22. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:

He?

mi A kérdés???? Ezt a hülyeséget szerinted el fogja valaki olvasni?? Ne itt trollkodj kamukölyök

2014. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

elolvastam kérdező

még mindig kamu vagy

ekkora panaszáradat után normális ember nem gondolkodik azon, hogy ki dobja-e.

Bár nem hinném, hogy normális vagy a privid után.... Még a nő is jobban járna egy ilyen tajparaszt nélkül.

2014. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah és elvettél 4 percet az életemből, remélem a sors is elveszi a tiédből ;)
2014. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz felfogni, hogy tulajdonképpen nincs hova mennem? Kb egy csöves vagyok. Nincs semmi vagyonom, nincs családom?


Ezért nem tehetek mást, csak reménykedek. Lehet, hogy csak az építkezés miatt vagyunk ziláltak.


Ilyen körülmények között meg te se lennél normális. Bocs a 4 perced miatt.

2014. jún. 22. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
FUSS. Nem viccelek, kifogtad az idegbeteg bolond libát, aki csak egyre lustább és egyre kényesebb lesz melletted, húzz el a francba, mert ennek nagyon csúnya vége lesz. Legközelebb ne hagyd idáig fajulni a dolgot, az első "pitsaságnál" lépj le.
2014. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg egoista vagy, nem kicsit. Beköltözöl más házába, a megszokott kis életébe, és az egészet felforgatod azzal a címszóval, hogy "fejleszted". Senki se kért rá, és nem is örülnek neki, akkor miért teszed? Nem te teszel nekik szívességet (hisz nem örülnek a változtatásaidnak), hanem csak elviselik, mert próbálnak alkalmazkodni. Ezzel szemben te úgy viselkedsz velük, mint egy utolsó tuskó, folyamatosan megsérted, lenézed, megalázod őket ahelyett, hogy hálás lennél nekik, hisz nekik köszönheted, hogy van hol laknod.
2014. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!