Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha nem állok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem állok készen a házasságra+gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés
24 vagyok a párom 28. Kb egy éven belül el szeretne venni feleségül, eddig nem igazán beszélgettünk ilyesmikről a 3 év alatt. Úgy érzem, hogy fiatal vagyok még az ilyesmire és éretlen is. És nem akarok elhízott, zsíros hajú "asszony"lenni, értitek. És nem, nem a külsőségre megyek, de azt hiszem, az nem számít bűnnek, ha szeretek sportolni és szépen öltözködni.

2014. jún. 22. 19:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól hogy összeházasodtok miért lennél elhízott zsírosbajszú asszony? Akkor is sportolhatsz..
2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
...Már fogalmaztam magamban a szép, segítőkész kommentet, amikor elértem a "És nem akarok elhízott, zsíros hajú "asszony"lenni-hez". Na jó, anyucikád.
2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ilyes sem hallottam, hogy egy férfi erőlteti a gyerekvállalást / házasságot
2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Első, igen, igazad van, csak sokan elhagyják magukat amikor férjhez mennek. Nem tudom, ez egyénfüggő vagy kötelező velejárója? :D


Második, mi a probléma, kérlek?

2014. jún. 22. 19:03
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as, nem erőlteti, hanem mondta hogy tőlem szeretne gyereket... az esküvőt akarná kb egy éven belül. Mi rossz van amúgy ebben? Vagy akkor minden pasi kényszerből csinálja? Nem hiszem
2014. jún. 22. 19:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy "zsíros hajú asszony" , vagy tűzről pattant asszonyka! Miért változnának ennyit a dolgok, csak mert aláírtok egy nyomorult papírfecnit? De ahogy érzed, szerintem nincs jobb mint, hazavárni a munkából érkező férjecskédet...(Bár tegyük hozzá, hogy én mocskosul perverz tudok lenni nő létemre.)
2014. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hazavárni a munkából? Hát talán én is dolgozni fogok és nem otthon rostokolni.. :D
2014. jún. 22. 19:11
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor fusss MENEKÜLJ!!! :D
2014. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A perverz nők miatt érdemes feleségülvenni valakit. ;)
2014. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ok, elég perverz vagyok... :D


Szóval akkor sem áll le az élet, ugye? Mert én nem akarok bezáródni a négy fal közé és csak gyereket nevelni... hiányozna a társasági élet, torna, buli, könyvtár, koncertek, stb stb

2014. jún. 22. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!