Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nőben melyik tulajdonságcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőben melyik tulajdonságcsoportok fontosabbak számotokra a kettő közül, ha hosszú távú kapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

Melyikek a fontosabbak nektek egy nőben? Sorrendezzétek, vagy mondjátok meg simán melyik fontosabb a kettő közül.


1. Kedves, házias, nőies, gyengéd, gondoskodó, odaadó, látszik rajta hogy jó feleség és jó anya lenne, van fészekrakó és anyai ösztöne.


2. Okos, független, intelligens, domináns, önálló, ambiciózus, látszik rajta hogy sikeres karrierje lesz.


2014. jún. 22. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tehát nem lehet keverni?


Akkor a döntő többség az elsőre fog szavazni.

2014. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehéz.. nagyon szeretem az okos, intelligens nőket, de ha nem kedvesek mehetnek a levesbe. Valamint a jó feleség/anyatípus azért előnyt élvezne a hosszútávú kapcsolatban.
2014. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1
2014. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kettesem van otthon. Ugyhogy en a 2-esre szavazok. A penz jo dolog!
2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen 2.
2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1.
2014. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 2. tipikusan a feministákat jellemzik, akik örült állatok, úgyhogy véletlenül sem :)
2014. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első típust már meg is találtam, csak 200 km-re lakik tőlem. :( Ha belegondolok, hogy ő lehetne a feleségem, a legboldogabb férfi lennék a világon.
2014. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1. és főzzön is palacsintát!
2014. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha hosszú távra terveznék akkor az első, különben pedig a második. bár a legjobb volna a kettő kombinációja, mert szerintem az sem kizárt. de ha mindenképpen választani kellene akkor hosszú távon az első.
2014. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!