Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 évesen összeillek egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen összeillek egy 23 évessel hosszú kapcsolatra?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok, nagyon tetszik egy 23 éves srác. Mindketten dolgozunk, egyetemet végeztünk, a humorunk hasonló, érettnek látom őt. Volt már hosszú távú kapcsolata, nekem is volt több.


Jelenleg mindketten alkalmi kapcsolatokat tartunk fenn, én félnék vele belekezdeni valamibe. Azért félek, mert talán nem akarná, hogy én legyek az "utolsó" az életében (még csak 10 nővel feküdt le), és talán én nem tudnék várni kb. 7 évet Rá és arra, hogy esküvőm legyen.


Szerintetek?


27L, 23F



2014. jún. 21. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem érdekel a problémád.
2014. jún. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán
2014. jún. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ hogy a srác mit szeretne tőled valójában.

Nézd én 28 éves vagyok, a barátom meg most lesz 22 éves. Mi is egy helyen dolgozunk igaz más részlegen meg sokszor más-más műszakban de 10 hónapja ismerkedtünk meg, és együtt vagyunk 4 hónapja. Igaz hogy ez még nagyon friss kapcsolat és a barátomnak én vagyok csak a második nő az életében, az első egy rövid laza kapcsolat volt nála. De a barátom 22 évesen nagyon érett gondolkodású, nem bulizik csak ritkán, laza, jó humora van, ugyanakkor tud komoly lenni de nagyon, meg szinte mindenhez ért, határozott, picit félénk de bárkiért képes kiállni még egyik kollégánkért is kiállt amikor ki akarták rúgni független attól hogy csak 3 hónapja ismerték egymást és ő is kockáztatta ezzel az állását mivel próbaidős volt és a főnök akármilyen indokkal kidobhatta volna.


De nem kell ezen aggódnotok, lehet a nő is idősebb pár évvel a férfinál, és én is voltam ilyen helyzetbe hogy most ő fiatalabb és inkább élné még az életét dolgon agyaltam, de ő bebizonyította hogy csak hosszú távú kapcsolatot akar és ezt érezni is rajta mert akit megszeret azt nem tudná csak úgy elengedni egy éjszaka után, ragaszkodó típus ő ilyen, ezért is szerettem belé.

2014. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sose lehet tudni. egy volt gimis osztálytársam összejött 21évesen egy 30 éves nővel és már van egy gyerekük és az esküvőt tervezgetik. próbát megér.

"még csak" 10 nő az rokk.

2014. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hasonlóan tervezitek a jövőt, akkor igen.
2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nem az életkor a kérdés, hanem az, hogy ti mit akartok.
2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

""még csak" 10 nő az rokk."


azért írtam, mert én már ennél több fiúval voltam együtt, és most érzem azt, hogy mindenfélét kipróbáltam közülük, egy férfinál gondoltam, ennek a számnak többnek kell lennie.:)


köszi mindenkinek!

2014. jún. 21. 20:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a 4 év az annyira nem sok. És nem az eddigi partnerek számától függ, hogy összeilletek-e.
2014. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha úgy érzed érett, akkor próbáld meg. Most egy pasival több vagy kevesebb....


Én 28 éves vagyok, 24 évesen ismertem meg a férjem, aki akkoriban töltötte a 21-et. 1,5 évvel később már házasok voltunk:) ő egyszerűen sokkal érettebb a koránál, soha nem akart komolytalan kapcsolatot, kalandokat. Megtehette volna, de nem volt rá igénye. Velem vesztette el a szüzességét is:) ennyi.


Csak mert fiatalabb nálad a pasi, még nem kell azt gondolni hogy éretlen komoly kapcsolatra.

2014. jún. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!