Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy srác azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy srác azt mondja, hogy nem tud rajtam kiigazodni, egy kérdőjel vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőmre azt mondta, hogy rajta könnyen kiigazodik, rajtam viszont nem tud. A srác amúgy nemrég megismert hát barátunk igazából, 3-asban nagyon jól elvagyunk de a stílusunk hasonló így jól el tudunk beszélgetni, hülyülni stb. Tegnap is hármas programunk volt, ő kérdezte hogy csatlakozhat-e hozzánk és jó volt, sokat röhögtünk, néha, mikor eljátszottam a megsértődöttet megsimogatta az arcom meg mondogatta hogy szép a szemem meg milyen csinosak vagyunk. Ráadásul a srác valamit tervez amibe barátnőmet is bevonta...


Ebben az esetben, meg úgyamúgy mit jelent, ha egy lánynak azt modnják, hogy nehéz rajta kiigazodni, kicsit nehéz eset, kérdőjel? Ez pozitív vagy negatív?



2014. jún. 22. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
azt h nem ért téged :D
2014. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták "nem tudlak megfejteni"-az én esetembe negativ kritika volt biztos mert kiiktatott ..
2014. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez a körülményektől is függ pl., mert értheti negatívan is, de pozitívan is és ennyiből nem derül ki. Amúgy nekem valami azt sejteti, hogy ő több szeretne lenni neked, mint barát, de lehet, hogy butaság.
2014. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!