Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Mit érezhet a srác?

Figyelt kérdés
Tavaly kimondhatatlanul beleszerettem egy srácba,de ő egyértelmüen nem akart többet testi kapcsolatnál de ennek ellenére belementem. Nem birtam volna nélküle meglenni. Ennek ellenére nagyon sokat beszélgettünk,lelkiztünk,közel kerültünk egymáshoz. Aztán kiment Németországba dolgozni és csak havonta egyszer jött haza egy hétvégére. Ilyenkor találkoztunk városban és úgy viselkedett mintha a barátnője lennék. Nyilvánosan fogta a kezem,csókolóztunk. És volt hogy nála is aludtam ilyenkor. De már jó ideje nem láttam. Azt hittem túltettem magam rajta. Nekem is volt azóta kapcsolatom,ő is kavart lányokkal,de nemrég felhivott hogy itthon van és bent van iskolában,de találkozzunk. Ellógtunk iskolából mind a ketten mint régen . Felmentünk hozzá filmeztünk nevettünk csokit és cseresznyét ettünk aztán kocsikáztunk de nem volt semmi csak összebújtunk. Másnap este ugyanabba a buliba mentünk. Beszélgettünk kicsit,aztán a egy másik fiú akivel pár hete úgy néz ki hogy lesz valami odajött és elmentünk sétálni. Mikor visszaértünk a hely elé csörgött a telefonom. Ő hivott. Ott volt velünk szemben. Éppen engem keresett. Elengedtem a mellettem lévő srác kezét,megkérdeztem odajön e ő is,nemmel válaszolt de én odamentem. majd később a srác is csatlakozott hozzánk . Beszélgettünk nevvettünk majd megjött a taxink és elköszöntünk majd mikor kézenfogva beszálltunk a taxiba Őt otthagyva úgy összeszorult a szivem. Sirni tudtam volna. Az ő arcán sem látszott több. Szomorú volt és végig nézte ahogy elhajt a taxi. Azóta nem ir. Nem beszéltünk,nem is találkoztunk. De ha akkor nem akart semmit akkor most ez mi volt?

2014. jún. 21. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

tömören:

[link]

2014. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srác vagy én? :D
2014. jún. 21. 12:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem a srác -.-
2014. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szép volt :)
2014. jún. 21. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!