Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szájszag ellen?

Figyelt kérdés
Este lefekvés előtt természetesen fogat mosok, utána már nem eszek, nem iszok semmit. Reggelre mégis kellemtlen a szájszagom.Ez kínos, hiszen nemrég jöttem össze párommal, és nem szeretnék neki "igy bemutatkozni" amikor együtt alszunk. Van valami trükkötök, hogy ne legyen kínos az ébredésem? Előbb kell felkelnem mindenképpen? Nincs erre az esetre valami féle cukorka? Köszönöm
2010. jan. 4. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

senkinek sem friss a lehelete reggel. ez természetes. :/

én emiatt, este, lefekvés előtt szájvízzel öblögetek. valamicskét javít. :)

és ha előbb ébredek, első dolgom ugyanez, és akkor egy finom csókkal ébreszthetem a barátnőmet. ;)

F

2010. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi, ezt megfogadom és beszerzek valami szájvizet
2010. jan. 4. 12:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Én férfiként egy fogmosással indítok legelsőként ugyanebből az okból reggel. Nem nagyon lehet tenni a szájszag ellen, a szájvíz is csak valamicskét segít.
2010. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
persze, gondolom, hogy midnenkinél előfordul ez a probléma kisebb-nagyobb mértékkel. De azért csak valami cukor vagy hasonló eszköz ami rögtön, hogy kinyitom a szemem tudjam használni, az se ártana ha ezt diszkréten megtudnám oldani, hiszen azért nem csinálnám közvetlenül,hogy a párom is lássa,neki már csak a "végeredményről" legyen tudomása. Értitek ezzel mire gondoltam..valószínűleg tudni fogja, hogy valami trükk van a dologban, hogy olyan kellemes a szám,had gondolja csak,hogy én ilyen trükkös vagyok :D
2010. jan. 4. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
basszus, ez mindenkinél így van mivel ez így természetes... az ő szája sem lesz friss mentolos reggel.
2010. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a másik kérdésedbe is írtam, tegyél rágót a párna alá..
2010. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:D gondoltam ide is kiírom, minél többen válaszoljanak :D:D

Tudom hogy normális a reg

2010. jan. 4. 13:01
 8/12 A kérdező kommentje:
a reggeli szájszag, de gondolom te sem csókolózol ugy a pároddal!! mert Neked is meg neki is kellemetlen.. tudom nagyon jól, hogy mindenkinek van reggel szájszaga!! nem ez a gondom..jááj
2010. jan. 4. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Annyit tehetsz ellene mint a seggszag ellen. MOSNI KELL:)
2010. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne aggódj emiatt, pont azért amit már más is írt, mert ugye neki sem lesz reggel mentolos a lehelete. És mivel te is írod, hogy tudod hogy természetes így kár miatta aggódni. De ha tényleg friss leheletet szeretnél, akkor reggel mikor felébredsz egy óvatos puszit adhatsz a szájára, így nem érzi a szagot, és gondolom te is szoktál reggel pisilni mikor kimész megejtesz egy gyors fogmosást is. De tudd, hogy akkor még rosszabb lesz, mert erőteljesebbnek fogod érezni az ő szájszagát.

2010. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!